Luty 2019

Luty 2019 rok
1.02. 
Danuta W. Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa
1-3.02. 
M. Zimińska Magdalena Tomaszewska 
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
2.02. 
One Mąż Show Szymon Majewski 
Och-Teatr, Warszawa
2.02. 
Nic Nowego pod Słońcem Sławomir Holland 
Centrum Kultury, Starachowice
2.02. 
Mowa ciała Ireneusz Krosny 
RCK, Rydułtowy (mimodram)
2-3.02. 
Bóg, ja i pieniądze Hanna Bieluszko 
Teatr im Juliusza Słowackiego Scena Miniatura, Kraków
2-3.02. 
Dziecinady Justyna Kulczycka 
Teatr Wolandejski, Warszawa
2-3.02.
Singielka 2, czyli Matka Polka Anna Guzik-Tylka 
Teatr Polski, Bielsko-Biała
3.02.
Olga Boznańska. Sceny z życia artystki Blanka Konopka 
Centrum Promocji Kultury Grochów, Warszawa
4.02. 
Winny Stanisław Brejdygant 
Mała Scena Teatru Polonia, Warszawa
4.02. 
Iwan Karamazow zwraca bilet Michał Studziński 
„MONODRAM x 3” Młody Monodram Męski Hydro(za)godka, Zielona Góra
4.02. 
Noc nie jest dziewicą Eliasz Garmont 
„MONODRAM x 3” Młody Monodram Męski Hydro(za)godka, Zielona Góra
4.02. 
Dobra zwrotka Paweł Ziegler 
„MONODRAM x 3” Młody Monodram Męski Hydro(za)godka, Zielona Góra
4-5.02. 
Słowo jest ogień Marian Dworakowski 
Teatr Współczesny, Szczecin
4-5.02. 
Słowo jest ogień Marian Dworakowski 
Teatr Współczesny, Szczecin
6.02. 
Goła baba Joanna Szczepkowska 
Teatr Na Dole, Warszawa
5-7.02.
Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Scena Kameralna Teatru Narodowego, Warszawa
6.02. 
Calineczka Marcin Marzec 
OKSiR, Cieplewo Pruszcz Gdański (teatr lalek)
6-7.02. 
Biała bluzka Krystyna Janda 
Och-Teatr, Warszawa
7.02. PREMIERA 
Testament Szekspira Maria Gładkowska 
Mała Sala Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka, Łódź
7-8.02. 
Wanda Anita Jancia-Prokopowicz 
Teatr Polski, Bielsko-Biała
8.02. 
M. Zimińska Magdalena Tomaszewska 
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
8.02. 
Dreams Die Hard Rachel Karafistan 
Theaterhaus Berlin Mitte/ Teatr Ósmego Dnia, Poznań
8-9.02. 
Hotel Babilon Aldona Jankowska 
Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego, Warszawa
8-9.02. 
Mianujom mie Hanka Grażyna Bułka 
Teatr Korez, Katowice
9.02. 
Scenariusz dla nie istniejącego lecz możliwego aktora instrumentalnego Jan Peszek 
Teatr Collegium Nobilium, Warszawa
9.02. 
Spaghetti Poloneze Monika Mariotti 
Teatr Syrena, Warszawa
9.02. 
Szał Time 2 Aleksandra Kowalczyk 
Teatr Druga Strefa, Warszawa
9.02. 
Supermenka Jowita Budnik 
Dom Kultury, Konstancin
9-10.02. 
STRYJEŃSKA. Let’s dance, Zofia! Dorota Landowska 
Centrum Spotkania Kultur, Lublin 
10.02. 
M. Zimińska Magdalena Tomaszewska 
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
9-10.02. 
Shirley Valentine Krystyna Janda 
Aula Artis, Poznań 
10.02. 
9 razy John L. Anna Magalska 
Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń 
11.02. 
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Klub Komediowy, Warszawa
12.02. 
Scenariusz dla nieistniejącego, lecz możliwego aktora instrumentalnego Jan Peszek 
TVP Kultura, Warszawa
12.02. 
Pewniak Sebastian Cybulski 
Dom Kultury, Piaseczno
13.02. PREMIERA 
HanaUmeda / SadaYakko Sada Yakko 
Komuna Warszawa, Warszawa (teatr tańca) 
13.02. 
Tato nie wraca Agnieszka Przepiórska 
Teatr WARSawy, Warszawa
13.02. 
Morfina 0,05 Marek Żerański 
Scena Stara Rzeźnia, Szczecin
14.02. 
Kobieta.Istnienia poszczególne Katarzyna Pietrzyk 
Teatr im. St. I. Witkiewicza Scena A. Bazakbala, Kawiarnia Witkacy, Zakopane
14.02. 
9 razy John L. Anna Magalska 
Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń 
14.02. 
Novecento Mateusz Olszewski 
Gminny Ośrodek Kultury, Ujazd
14-15.02. 
Aszkenazy menel z Łodzi Robert Latusek 
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
15.02. 
Kamica 79 Marta Grygier 
Teatr Kana, Szczecin
15.02. 
Początek końca Iza Kała 
Teatr KTO, Kraków
15.02. 
Wanda Wasilewska Kamila Banasiak 
(pokaz spektakli nagrodzonych podczas II Sopockich Konsekwencji Teatralnych) Teatr BOTO, Sopot
15-16.02. 
Bądź taka, nie bądź taka Karolina Gibki 
Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
15-16.02. 
Promieniowanie Ewa Wencel 
Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego, Warszawa
15-17.02. 
Ravensbrück. Miasto kobiet Barbara Prokopowicz 
Scena Galeria Teatru Polskiego, Poznań
16.02. 
Chamlet – monolog parodysty Michał Zieliński 
Och Teatr, Warszawa
16.02. 
Kredyt zaufania Iza Kała 
Teatr KTO, Kraków
16.02. 
Szał Time 2, czyli jak zostałam lesbijką Aleksandra Kowalczyk 
Scena Supernova, Kraków
16.02. 
Dzień, w którym V. dała mi do myślenia, albo jak się pozbyłam prokrastynacji Ola Bożek-Muszyńska 
(pokaz spektakli nagrodzonych podczas II Sopockich Konsekwencji Teatralnych) Teatr BOTO, Sopot 
16.02. 
Do Polski Sławomir Holland 
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Warszawa
16-17.02. 
HanaUmeda / SadaYakko Sada Yakko 
Komuna Warszawa, Warszawa (teatr tańca) 
16-17.02. 
Pobudka Natalia Sakowicz 
Scena Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza (Wydział Sztuki Lalkarskiej), Białystok (solowy spektakl lalkowy)
17.02. 
Ocalona Joanna Mogilnitskiy 
Scena SPATiF, Warszawa
17.02. 
Hamlet.Sen Borys Jaz´nicki 
(pokaz spektakli nagrodzonych podczas II Sopockich Konsekwencji Teatralnych) Teatr BOTO, Sopot 
17.02. 
Ocalona. Historia prawdziwa Joanna Mogilnitskiy 
Scena SPATiF, Warszawa
17.02. 
Amor Omnia Vincit Rafał Domagała 
„Tu i Teraz! II Przegląd Teatralny na Scenie w Galerii” Teatr Śląski im Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
17.02. 
9 razy John L. Anna Magalska 
Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń 
17.02. 
Święto wiosny Marlena Niestrój 
Teatr APART, Katowice (pokaz przedpremierowy)
17.02. 
Do Polski Sławomir Holland 
Willa Niespodzianka, Grodzisk Mazowiecki 
17.02. 
Homar z Biedronki Rafał Rutkowski (stand up)
Klub Graffiti, Lublin
18.02. PREMIERA 
Kocham Bałtyk Agnieszka Przepiórska 
Klub Komediowy, Warszawa
18.02. 
Zapiski z wygnania Krystyna Janda 
Teatr Śląski, Katowice 
19-20.02.
Testament Szekspira Maria Gładkowska 
Mała Sala Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka, Łódź
20.02. 
ADHD i inne cudowne zjawiska – wykład nieprzewidywalny Joanna Szczepkowska 
Teatr Na Dole, Warszawa
20.02. 
Moja Nina Monika Mariotti 
Teatr WARSawy, Warszawa (muzodram)
20.02. 
Pan Trener Wojciech Tremiszewski 
Teatr Miniatura, Gdańsk
20-21.02. 
Dobry wieczór z Pakosińską 
Katarzyna Pakosińska Teatr Kamienica, Warszawa
20-22.02. 
Zapiski z wygnania Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa
20-22.02. 
Mój boski rozwód Anna Demczuk 
Mała Scena im. Z. Kozienia Teatru im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
21.02. 
Ta cisza to ja Jacek Kawalec 
Teatr Propozycji „Dialog” im. Henryki Rodkiewicz, Koszalin
21.02. 
Mój boski rozwód Jolanta Niestrój-Malisz 
Teatr Nowy, Zabrze
22.02. 
Początek końca Iza Kała 
Teatr KTO, Kraków
22.02. 
Cynowa Obrączka Jane Arnfield 
Dom Literatury, Łódź
22-23.02. 
Oriana Fallaci. Chwila, w której umarłam Ewa Błaszczyk 
Teatr Studio, Warszawa
22-24.02. 
Kalifornia nieśmiertelni Maciej Litkowski 
Teatr Mały, Szczecin
22-24.02. 
Spleen Hendrik Mannes 
Figurentheater Wilde & Vogel/Teatr Odwrócony, Kraków (teatr lalek)
23.02. PREMIERA 
Aktorka prowincjonalna Joanna Stanecka 
ZEITMAUL-Theater, Bochum (Niemcy)
23.02. 
Pobudka Natalia Sakowicz 
Teatr Dramatyczny, Warszawa (spektakl gościnny)
23-24.02. 
Matka Makryna Irena Jun 
Teatr Studio, Warszawa
23-24.02. 
Podróż do Buenos Aires Sylwia Góra Weber 
Teatr BOTO, Sopot
23-24.02. 
Singielka Anna Guzik-Tylka 
Teatr Polski, Bielsko-Biała
24.02. 
Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Teatr Stary, Lublin
24.02. 
Gdzie jest mój Homel? Tadeusz Kwinta 
„Dzień Kultury Żydowskiej” Ośrodek Kultury, Góra Kalwaria 
26-27.02. 
Singielka Anna Guzik-Tylka 
Teatr Polski, Bielsko-Biała
28.02. 
Ikebana Matylda Anna Baczyńska 
Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
28.02. 
Mamusiu, co to za ptaszek? Iga Jambor-Skupniewicz 
Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”
28.02. 
ADHD i inne cudowne zjawiska Joanna Szczepkowska 
Teatr Na Dole, Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *