Maj 2019

Monodram w Polsce e-Informacje

Monodram w Polsce 
Maj 2019 rok
01.05. 
Kocham Bałtyk Agnieszka Przepiórska 
Teatr Na Plaży, Sopot
02.05. 
Kolorowa, czyli biało-czerwona Hubert Dyl  
Krotoszyński Ośrodek Kultury
4-5.05. 
ORIANA FALLACI. Chwila, w której umarłam Ewa Błaszczyk 
Teatr Studio, Warszawa 
4-5.05. 
Patti S. Monika Markowska 
Teatr Szkolny im. Jana Wilkowskiego, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza (Wydział Sztuki Lalkarskiej), Białystok
5.05. 
Podróż do Buenos Aires Sylwia Góra Weber 
TeatrBOTO, Sopot 
7.05. 
Spaghetti Poloneze Monika Mariotti 
Teatr Syrena, Warszawa
6-7.05. 
Kolorowa, czyli biało-czerwona Hubert Dyl  
Teatr Ósmego Dnia w Poznaniu
5.05. 
Podróż do Buenos Aires Sylwia Góra Weber 
TeatrBOTO, Sopot 
7.05. 
Ziemia uderza o piłkę Redbad Klynstra-Komarnicki 
Scena Monodramu TVP Kultura, Warszawa
8.05. 
Homosovieticus Wojtek Kowalski 
TEATR Wojtka Kowalskiego, Częstochowa
9.05. 
W zawieszeniu Monika Wachowicz 
54. Przegląd Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT, Dom Kultury 13 Muz w Szczecinie
9-10.05. 
Aszkenazy menel z Łodzi Robert Latusek 
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
10.05. 
Co modna Pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Oskard”, Tychy
10.05. 
Dzień, w którym V. dała mi do myślenia albo jak się pozbyłam prokrastynacji Robert Latusek 
54. Przegląd Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT, Teatr Kana, Szczecin
10.05. 
Kolorowa, czyli biało-czerwona Hubert Dyl  
Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni
10.05. 
Usta Weroniki. Zupełnie nieznane modlitwy Zofii KossakJoana Gruszka 
Katolickie Centrum Kultury „Dobre Miejsce”, Warszawa
10.05. 
Curko moja, ogłoś to. Rytmizowany biuletyn z wystawy Marii Wnęk Magdalena Drab 
54. Przegląd Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT, Galeria Sztuki Współczesnej, Świnoujście
10.05. 
Podróż do Buenos Aires Sylwia Góra – Weber
MonoDuo – Spotkania Teatralne, „Plama” GAK Gdański Archipelag Kultury
10-11.05. 
Patrzę, patrzę, patrzę… Marta Waldera 
„Trzy kobiety o Wyspiańskim” Scena Miniatura Teatru im. Słowackiego, Kraków (performance)
10-11.05.
Izolatka Konrada Agnieszka Kościelniak 
„Trzy kobiety o Wyspiańskim” Scena Miniatura Teatru im. Słowackiego, Kraków (performance)
10-11.05.
Wiem, uwielbiasz zwiędłe kwiaty Aleksandra Osowicz
„Trzy kobiety o Wyspiańskim” Scena Miniatura Teatru im. Słowackiego, Kraków (performance)
10-12.05. 
KALINA® Anna Mierzwa 
54. Przegląd Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT, Świnoujście
11.05. 
Złota rybka przed 40-tką Magdalena Bochan-Jachimek
MonoDuo – Spotkania Teatralne, „Plama” GAK Gdański Archipelag Kultury
11.05. 
Kazio Sponge Show Anna Makowska-Kowalczyk
MonoDuo – Spotkania Teatralne, „Plama” GAK Gdański Archipelag Kultury
11.05. 
In-between Adina Bar-On (performance)
Instytut Kultury Ośrodek Nowej Awangardy, Warszawa
11.05. 
Kolorowa, czyli biało-czerwona Hubert Dyl  
Akademia Sztuki w Szczecinie
11.05. 
Początek końca Iza Kała 
Teatr KTO, Kraków
11.05. 
Hermenegilda Dorota Kaczor
Krakowskie Forum Kultury 
11.05. 
Głodne Joanna Gałdecka 
Teatr PidGin i Dom Literatury w Łodzi
12.05. 
One mąż show Szymon Majewski 
Teatr Och-Cafe, Warszawa
12-13.05. 
Matka Makryna Irena Jun 
Foyer Teatru Studio, Warszawa
13.05. 
Curko moja, ogłoś to. Rytmizowany biuletyn z wystawy Marii Wnęk Magdalena Drab 
59. Kaliskie Spotkania Teatralne, Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu
13.05. 
Nie lubię pana, Panie Fellini Małgorzata Bogdańska 
Klub 13 Muz, Szczecin
13.05. 
Kocham Bałtyk Agnieszka Przepiórska 
Klub Komediowy, Warszawa
14.05. 
FRIDA. Życie Sztuka Rewolucja Martyna Kliszewska 
Centrum Kultury, Kwidzyń
16.05.
Szał Time 2 / Jak zostałam lesbijką Aleksandra Kowalczyk 
Teatr Druga Strefa, Warszawa
16-18.05. 
Porno Edyta Łukaszewska 
Teatr Nowy, Poznań
17.05. 
Zapiski z wygnania Krystyna Janda 
59. Kaliskie Spotkania Teatralne, Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu
17.05. 
Iwan Karamazow zwraca bilet  Michał Studziński 
XX Ogólnopolski Festiwal Teatrów Niezależnych Centrum Kultury, Ostrów Wielkopolski
17.05. 
Happy New Day Agnieszka Kołodyńska Iglesias 
Dom Kultury KADR, Warszawa
17.05. 
Nie lubię pana, Panie Fellini Małgorzata Bogdańska 
Teatr Druga Strefa, Warszawa
17.05. 
Almodovaria Anna Sroka-Hryń 
Teatr Polonia, Warszawa
17.05. 
Być jak Charlie Chaplin  Mateusz Deskiewicz 
Teatr Rondo, Słupsk
18-19.05. 
Patti S. Monika Markowska 
Collegium Nobilium, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
19.05. 
Calineczka Ania Polarusz (spektakl lalkowy) 
Scena SPATiF i Klub SPATiF, Warszawa 
19.05. 
Marzenie Nataszy Agnieszka Skrzypczak 
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
19.05. 
Wyspa czyli Hala Rajska według Avenariusa Jacek Paruszyński 
Dom Gerharta Hauptmanna, Jelenia Góra 
20.05. 
Kolorowa, czyli biało-czerwona Hubert Dyl  
Dom Kultury Kadr w Warszawie
20.05. 
Kobieta, która wpadała na drzwi Aneta Todorczuk 
Teatr WARSawy, Warszawa (muzodram)
21.05. 
Marzenie Nataszy Agnieszka Skrzypczak 
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
21.05. 
Chamlet – monolog parodysty Michał Zieliński 
Och Teatr, Warszawa
22.05. 
Kolorowa, czyli biało-czerwona Hubert Dyl  
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Białej Podlaskiej
23.05. 
Moskwa-Pietuszki Jacek Zawadzki 
Instytut Grotowskiego, Wrocław 
24.05. PREMIERA 
Gracz Krzysztof Jędrysek  
Teatr im. Juliusza Słowackiego – Scena Miniatura, Kraków
24.05. 
Kolorowa, czyli biało-czerwona Hubert Dyl  
Szkoła Podstawowa w Mielniku (woj. podlaskie)
24.05. 
Lataj z Krystyną Aldona Jankowska 
Osiedlowy Dom Kultury Zasole, Oświęcim
25.05. 
Supermenka Jowita Budnik 
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy, Suchy Las 
25.05. 
MaminSzymek Szymon Majewski 
Och-Teatr, Warszawa 
25.05. 
Głodne Joanna Gałdecka 
Krakowskie Forum Kultury
25-26.05. 
Gracz Krzysztof Jędrysek  
Teatr im. Juliusza Słowackiego – Scena Miniatura, Kraków
25-26.05. 
M. Zimińska Magdalena Tomaszewska 
(spektakl muzyczny) Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
26.05. 
Mamy problem – Monodram macierzyński Magdaleny Bochan-Jachimek 
Sala Kina Zamek Książąt Pomorskich, Szczecin
26.05. 
Lifting Jolanta Żółkowska 
Dom Kultury, Sulejówek
26.05. 
Kobietostan. Chór na jedną aktorkę Agnieszka Bresler 
Impart, Wrocław
26.05. 
Curko moja ogłoś to – rytmizowany biuletyn z wystawy Marii Wnęk Magdalena Drab
5. Festiwal Debiutantów – Pierwszy Kontakt, Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
29.05. 
Bądź taka, nie bądź taka Karolina Gibki (spektakl muzyczny)
5. Festiwal Debiutantów – Pierwszy Kontakt, Klub „Od Nowa”, Toruń
29.05. 
Spaghetti Poloneze Monika Mariotti 
Teatr Syrena, Warszawa
30.05. 
Pan trener Wojciech Tremiszewski 
Teatr Miniatura, Gdańsk-Wrzeszcz
30.05. 
Tato nie wraca Agnieszka Przepiórska 
Teatr WARSawy, Warszawa
30.05. 
Kolorowa, czyli biało-czerwona Hubert Dyl  
Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku
30-31.05. 
Kolorowa, czyli biało-czerwona Hubert Dyl  
Miejskie Gimnazjum w Darłowie
30-31.05. 
Bóg, ja i pieniądze Hanna Bieluszko  
Teatr im. Juliusza Słowackiego – Scena Miniatura, Kraków
31.05. 
Supermenka  Jowita Budnik  
Collegium Nobilium. Teatr Akademii Teatralnej, Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *