Grudzień 2019

Monodram w Polsce e-Informacje

Monodram w Polsce
Grudzień 2019 rok
1.12.
Sonata Księżycowa Irena Jun
Konferencja ARA ART, Chorzowskie Centrum Kultury
1.12.
Zapiski z wygnania Krystyna Janda
Teatr Polski, Bielsko-Biała
1.12.
Wyspa Kalina Wiktoria Węgrzyn-Lichosyt
Mała Scena Teatru Polskiego, Bielsko-Biała
1.12. 
Freedoomrun – ciałoopowieść Kuba Falk (performance)
Studium Teatralne S/T, Warszawa
1.12. 
Amant na czerwonym dywanie Wojciech Oleksiewicz
Scena Pod Sufitem Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi
1.12. 
Wieża z klocków Magdalena Myszkiewicz
Teatr Mały, Szczecin
1.12.
Belfer Wojciech Pszoniak
Teatr Mazowiecki, Warszawa
1.12. 
Smażone zielone pomidory  Elżbieta Czerwińska
Scena SPATiF, Warszawa
1.12. 
M. Zimińska  Magdalena Tomaszewska
Scena Kameralna Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
1.12. 
Mute Janusz Orlik (taniec)
Muzeum Susch, Susch (Szwajcaria) 
1.12.
Wienia  Łukasz Dąbrowski
Sopockie Konsekwencje Teatralne 2019, Teatr BOTO
2.12. 
Moskwa-Pietuszki Jacek Zawadzki
Instytut Grotowskiego, Sala Teatru Laboratorium, Wrocław
2.12. 
Nadbagaż Karolina Miłkowska-Prorok
Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Suwalski Ośrodek Kultury 
2.12. 
O co biega kobietom? Angelika Olszewska
Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Suwalski Ośrodek Kultury 
2.12. 
Jaskółka Julia Wasilewska
Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Suwalski Ośrodek Kultury 
2.12. 
Miałem wielkie szczęście Wojciech Gałziński
Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Suwalski Ośrodek Kultury 
3.12. 
Scheindl. Historia zapomnianego miasteczka Rozalia Forest (Łotwa)
Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Suwalski Ośrodek Kultury 
3.12. 
Amant na czerwonym dywanie Wojciech Oleksiewicz
Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Suwalski Ośrodek Kultury 
3.12. 
Być jak Meryl Weronika Wierzbowska
Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Suwalski Ośrodek Kultury 
3.12. 
Moskwa-Pietuszki Marian Opania (gościnnie)
Teatr Miejski im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie 
3.12. 
Mute Janusz Orlik (taniec)
Polska Sieć Tańca 2019, Centrum Sztuki Współczesnej, Zamek Ujazdowski, Warszawa 
3.12. 
Oriana. Utwór  Katarzyna Baraniecka
Instytut im. Jerzego Grotowskiego, Wrocław
3-5.12.
Wyspa Kalina  Wiktoria Węgrzyn-Lichosyt
Mała Scena Teatru Polskiego, Bielsko-Biała
4.12. 
Nad Soplicowem słońce weszło Mirosław Wasiewicz
Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Suwalski Ośrodek Kultury 
4.12. 
Orfeusz i Eurydyka Janusz Stolarski
Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Suwalski Ośrodek Kultury 
5.12.
Jak się wszystko dziwnie plecie Wiesław Komasa
Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr, Kawiarnia Artystyczna, Radom
5.12.
Najkrótsza powieść Sławomir Kowalski
Teatr Druga Strefa, Warszawa
6.12. 
Materiały do Medei Sandra Korzeniak
Boska Komedia 2019, Teatr Łaźnia Nowa, Kraków
6.12. 
Basia Oblesia Ewelina Gronowska
Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
5-6.11. 
STRYJEŃSKA. Let’s dance, Zofia! Dorota Landowska
Sala na dworcu PKP, Starogard Gdański
5-8.12. 
Zabić prezydenta Arkadiusz Buszko
Teatr Mały, Szczecin
6.12. 
Grubaska Izabela Noszczyk
Teatr Miejski, Leszno
6.12. 
Stara kobieta wysiaduje Lidia Danylczuk (Ukraina)
Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna
7.12
Twarzą w twarz Cieszka Żółtko
Kaplica KChB , Rasbka-Zdrój
7.12. 
Wienia Łukasz Dąbrowski
3. Sopockie Konsekwencje Teatralne, Teatr BOTO
8.12.
Nic nowego pod słońcem Sławomir Holland
Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów
7.12. 
Wienia Łukasz Dąbrowski
3. Sopockie Konsekwencje Teatralne, Teatr BOTO
8.12. 
Grubaska Izabela Noszczyk
Teatr Miejski, Leszno
8.12.
Nic nowego pod słońcem Sławomir Holland
Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów
8.12.
Normalka Jan Mierzyński
Sala Widowiskowa GOK w Wojcieszycach
8.12.
Konopielka Leszek Benke
Kameralna Scena Teatralna w Domu Zdrojowym, Jastrzębie-Zdrój
8.12.
Pewniak Sebastian Cybulski
Scena SPATiF, Warszawa
8.12. 
Kredyt zaufania Iza Kała
Teatr KTO, Kraków
9-10.12. 
Kontrabasista Jerzy Stuhr
Teatr Polonia, Warszawa
10-12.12.
Porno Edyta Łukaszewska
Teatr Nowy, Poznań
11.12. 
ADHD i inne cudowne zjawiska – wykład nieprzewidywalny Joanna Szczepkowska
Teatr Na Dole, Warszawa
11.12. 
Kolorowa, czyli biało-czerwona Hubert Dyl
Gminny Ośrodek Kultury Promyk, Bystra
11.12. 
Obca Solomija Mardarovych
Gminny Ośrodek Kultury Promyk, Bystra
11.12. 
Obca Solomija Mardarovych
Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im. St. Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim
11.12. 
Nadbagaż Karolina Miłkowska-Prorok
Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia, Szczecin
12.12. 
Materiały do Medei Sandra Korzeniak
Boska Komedia 2019, Teatr Łaźnia Nowa, Kraków
12.12. 
Obca Solomija Mardarovych
Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi
12.12
To tylko sex Olga Bołądź
Teatr Muzyczny, Lublin
12.12. 
Zgaga Dorota Stalińska (gościnnie)
Teatr Mazowiecki, Warszawa 
12.12. 
MaminSzymek Szymon Majewski
Teatr Och-Cafe, Warszawa
13.12. 
Kolorowa, czyli biało-czerwona Hubert Dyl
Szkoła Podstawowa w Rzykach
13.12. 
Obca Solomija Mardarovych
Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Bielsku-Białej
13.12
To tylko sex Olga Bołądź
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Toruń
13.12. 
Kredyt zaufania Iza Kała
AST, Scena Klasyczna, Kraków
13-14.12. PREMIERA
Boku Katarzyna Skręt (perfodram)
Teatr Szwalnia, Łódź
14.12. PREMIERA
Wszystko, co najlepsze Rafał Mohr
Mała Scena Teatru Polonia, Warszawa
14.12. 
Wyjścia Aleksandra Kugacz
Wrocławska Offensywa Teatralna, Piekarnia, Wrocław
14.12. 
Rewolucja balonowa Katarzyna Maria Zielińska-Jaworska
Zmianaklimatu, Ostrowiec Świętokrzyski
14.12
Twarzą w twarz Cieszka Żółtko
IV Zbór KChB Biblia i Misja, Krakow
14.12
To tylko sex Olga Bołądź
KinoTeatr Adria, Bydgoszcz
14.12.
Twoja Mać! Karolina Piechota (one women show)
Teatr BOTO, Sopot
14.12. 
Chamlet – Monolog parodysty Michał Zieliński
Teatr Och-Cafe, Warszawa
14.12. 
Monika Wachowicz
Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY w Krakowie
14.12. 
Początek końca Iza Kała
AST, Scena Klasyczna, Kraków
14.12. 
Shirley Valentine Izabela Noszczyk
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź
15.12.
Listy do Michaliny Izabela Noszczyk
Teatr BOTO, Sopot
15.12. 
Raport Panika Arti Grabowski
AST, Scena Klasyczna, Kraków
15.12. 
M. Zimińska  Magdalena Tomaszewska
Scena Kameralna Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
15.12. 
Wszystko, co najlepsze Rafał Mohr
Mała Scena Teatru Polonia, Warszawa
15-18.12. 
Boku Katarzyna Skręt (perfodram)
Teatr Szwalnia, Łódź
16.12. 
Monika Wachowicz (taniec)
Centrum Sztuki Współczesnej „Solvay”, Kraków
17-18.12.
Singielka  Anna Guzik-Tylka
Mała Scena Teatru Polskiego, Bielsko-Biała
18.12.
Listy z Moskwy Dorota Salomon
Faktyczny Dom Kultury, Warszawa
18-19.12.
Balkon Goldy Ernestyna Winnicka
Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich, Warszawa
20.12.
DIVA Show  Kamil Maćkowiak
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź
19-20.12. 
Ostatnia taśma  Alessandro Curti
Instytut Grotowskiego, Sala Teatru Laboratorium, Wrocław
20-21.12.
Singielka 2, czyli Matka Polka  Anna Guzik-Tylka
Mała Scena Teatru Polskiego, Bielsko-Biała
21-22.12. 
Wszystko, co najlepsze Rafał Mohr
Mała Scena Teatru Polonia, Warszawa
24.12.
Rajcula warzy na wilijo Joanna Gorzała
Centrum Kultury Śląskiej, Świętochłowice
26.12. 
Shirley Valentine Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa
28-29.12. 
Wszystko, co najlepsze Rafał Mohr
Mała Scena Teatru Polonia, Warszawa
28-29.12. 
Basia oblesiaa Ewelina Gronowska
Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
28-29.12. 
Basia Oblesia Ewelina Gronowska
Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
31.12. 
Like a DIVA Małgorzata Pawłowska
Teatr Druga Strefa, Warszawa