– 2017 rok

Monodram w Polsce e-Informacje Monodram w Polsce
Styczeń 2017 rok

(?) PREMIERA
Pierwsza miłość Damian Kierek 
Scena Na Piętrze, MDK-DŚT, Łomża

4,22,24.01.
Rozmowy z diabłem Marek Wrona
Teatr Witkacego na Scenie La Scandale Club, Zakopane

5-7.01.
W progu Marian Opania
Teatr Ateneum, Warszawa

5-8.01.
Porno Edyta Łukaszewska
Teatr Nowy, Poznań

5,7-8,12,19-22,25-26.01.
Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

6-7.01.
Mój boski rozwód Izabela Brejtkop
Teatr Powszechny, Radom

7.01.
I będą święta Agnieszka Przepiórska
Dzika Strona Wisły, Warszawa

7-8.01.
Zofia Małgorzata Pieńkowska
Teatr Polonia, Warszawa

7-8.01.
Chamlet Michał Zieliński
Teatr Och-Cafe, Warszawa

7-8.01.
Smaki i dotyki Krystyna Maksymowicz
Teatr Współczesny, Szczecin

8.01.
Tato nie wraca Agnieszka Przepiórska
Dzika Strona Wisły, Warszawa

8.01.
Ćma – Marilyn Monroe, jakiej nie znacie Magdalena Płaneta
Dom Kultury, Włochy

8.01.
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
MOK, Józefów

8.01.
W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński
Teatr Kamienica, Warszawa

9,23.01.
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Klub Komediowy, Warszawa

11.01.
Opowieść o okrutnym zbójniku Folsztyńskim i nieszczęsnym kacie Holczuszce Jarosław Gajewski
Hydro(za)gadka, Zielona Góra

11-15.01.
Aszkenazy, menel z Łodzi Robert Latusek
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

12.01.
Kamień na kamieniu Andrzej Róg
Centrum Kultury „Ruczaj”, Kraków
(charytatywnie)

13.01.
Abonent czasowo dostępny Maciej Wilewski
Dom Darmstadt, Płock

13.01.
Wienia Łukasz Dąbrowski Teatr Kontrabanda,
Śródmiejski Ośrodek Kultury, Kraków

13,19.01.
Upadek Andrzej Ferenc
Teatr Scena, Warszawa

14.01.
Aktor wg Tadeusza Kantora Stanisław Michno
Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY, Teatr M.I.S.T. Kraków

14.01.
Kolega Mela Gibsona Jerzy Pal
Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów

14-15.01.
Niżyński Kamil Maćkowiak
Mała Scena Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka, Łódź (gościnnie)

14-15.01.
One mąż show Szymon Majewski
Teatr Och-Cafe, Warszawa

14-15,17.01.
David’s Formidable Speech on Europe Małgorzata Gałkowska
Sala Modrzejewskiej, Narodowy Stary Teatr, Kraków

14,20.01.
Supermenka Jowita Budnik
Teatr Kamienica, Warszawa

15.01.
Randka, czyli seks na dopingu Andrzej Rozmus
Teatr Korez, Katowice
(stand-up)

15,21.01.
Katechizm Białego Człowieka Hubert Bronicki
Teatr Korez, Katowice

17.01.
Wanda Wasilewska Kamila Banasiak
PWST im. Ludwika Solskiego, Kraków

17-18.01.
Seks, prochy i rock and roll Marek Walczak
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego,
Płock

17-19.01.
Msza za miasto Arras Janusz Gajos
Scena Studio Teatru Narodowego, Warszawa

19.01.
Aparat, który dała mi matka Anna Maksym
Teatr Nowej Sztuki na Scenie Restauracji „Szwajcaria”, Gliwice

19.01.
Katechizm Białego Człowieka Hubert Bronicki
Teatr Nowy, Kraków

19-20,27.01.
Mój boski rozwód Krystyna Podleska
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

20.01.
Moja mama Janis Jolanta Litwin-Sarzyńska
Teatr Polonia, Warszawa
(spektakl muzyczny)

20.01.
Pięknie ładnie Katarzyna Pawłowska
Dom Kultury Kadr, Warszawa

20-21.01.
Szał Time Aleksandra Kowalczyk Teatr Nowe Przestrzenie/ Warsztat, Kraków

20-22.01.
Wieża z Klocków Magdalena Myszkiewicz
Teatr Współczesny, Szczecin

21.01.
Moskwa-Pietuszki Jacek Zawadzki
Księgarnia Hiszpańska, Wrocław

21.01.
Nie lubię pana Panie Fellini Małgorzata Bogdańska
Teatr Na Plaży, Sopot

21.01.
Kwity dla Algernona Tomasz Błasik
Piwnica na Wójtowskiej, Warszawa

21-22.01.
Papieżyca Teresa Budzisz-Krzyżanowska
Teatr Ateneum, Warszawa

21-22.01.
O matko z córką Angelika Olszewska
Teatr Lubelska 30/32, Warszawa

22.01.
Diva Show Kamil Maćkowiak
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

22.01. Ego te Absolvo Hubert Kułacz
Teatr Zamiast, Łódź

22.01.
Rozmowy z diabłem Marek Wrona
Teatr Witkacego w Klubie Le Scandale, Zakopane

22.01.
Ucho, gardło, nóż Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

22.01.
Belfer Wojciech Pszoniak
Miejski Ośrodek Kultury, Józefów

22.01.
Grubaska Izabela Noszczyk
Teatr Miejski, Leszno

22.01.
Więzy Marlena Niestrój
Teatr A Part na Scenie Teatru Ósmego Dnia, Poznań

22,25-26.01.
Mianujom mie Hanka Grażyna Bułka
Teatr Korez, Katowice

23.01.
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Klub Komediowy, Warszawa

23,26.01.
Momo Ewa Kubiak
Teatr Gry i Ludzie Katowice
Dom Kultury Rybnik – Boguszowice

25-26.01.
Śmieszny staruszekBernard Krawczyk
Scena Kameralna Teatru Śląskiego, Katowice

26.01.
Shirley Valentine Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

26.01.
Zupa rybna w Odessie Sebastian Ryś
PROM Kultury Saska Kępa, Warszawa

26-28.01.
Seks, prochy, rock’n’roll Bronisław Wrocławski
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

27.01.
Donna Kamelia Jacek Ziemkiewicz
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Warszawa

27.01.
Patryk K. Krzysztof Grabowski
Centrum Kultury, Kielce

27.01.
Wienia Łukasz Dąbrowski
Śródmiejski Ośrodek Kultury, Kraków

27.01.
Potok Wojciech Jaworski
Fabryka Kultury MDK, Reda

28.01.
Kolega Mela Gibsona Mirosław Neinert
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

28.01.
Cztery tony podłogi Paweł Burczyk
Teatr Kamienica, Warszawa

28-29.01.
Bóg, ja i pieniądze Hanna Bieluszko
Scena Miniatura Teatru im. Juliusza Słowackiego, Kraków

29.01.
Cesarz – Redivivus Jolanta Olszewska
Teatr Scena, Warszawa

29.01.
Kołysanka dla Ofelii Elżbieta Lewak
Teatr Polskiego Radia, Rzeszów

30.01.
Danuta W. Krystyna Janda ,
Teatr Muzyczny, Łódź

31.01.
Kalina® Anna Mierzwa
Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań 

luty 2017

1.02.
Wanda Wasilewska Kamila Banasik
Śródmiejski Ośrodek Kultury, Kraków

1-2,4-5.02.
Kalina® Anna Mierzwa 
Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań

2-5.02.
Koncert życzeń Danuta Stenka 
TR, Warszawa

2,9,16,26,28.02.
Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

3.02.
Belfer Wojciech Pszoniak 
Teatr Mazowiecki, Warszawa

3-4.02.
Zapis automatyczny Maciej Adamczyk 
Klub Republika Tłusta Langusta, Poznań

3-4.02.
Stand-up Witkacy Wiesław Cichy 
Teatr Polski, Wrocław

3,4-7,27-28.02. PREMIERA 
Spowiedź chuligana.Jesienin Andrzej Grabowski 
Teatr Polonia, Warszawa

4.02.
Per-sona Katarzyna Sitarz 
Teatr Kana w ramach „Sceny Równoległej”, Szczecin 
(teatr tańca)

4,10,26.02.
Mianujom mie Hanka Grażyna Bułka 
Teatr Korez, Katowice

5.02.
Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek 
Klub PIES Andaluzyjski, Poznań

5.02.
Po tamtej stronie Joanna Nadrowska 
Teatr na Plaży, Sopot 
(teatr tańca)

5.02.
Aszkenazy, menel z Łodzi Robert Latusek 
MOK, Piotrków Trybunalski

5.02.
Jak uprawiać, żeby wyszło Kalina Porazińska 
Teatr na Plaży, Sopot 
(teatr tańca)

5-6.02.
Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polski, Szczecin

5,7,12.02.
Rozmowy z diabłem Marek Wrona 
Teatr Witkacego na Scenie La Scandale Club, Zakopane

6.02.
Jurodiwy Maciej Łagodziński 
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa

6.02.
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Klub Komediowy, Warszawa

7.02.
Danuta W. Krystyna Janda 
Scena Kina „Wolność”, Szczecinek

7.02.
Życie Jadzi według mnie Sławomir Holland 
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Warszawa

7,27,28.02.
Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek 
Liceum nr 1 Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki, Lubartów 
Gimnazjum nr 1, Luboń 
Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno

8.02.
Marzenie Nataszy Anna Dudziak 
Liceum nr 1 Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki, Lubartów

8.02.
Szkoła żon Andrzej Seweryn 
Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, Przemyśl

8-10.02.
Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Scena Studio Teatru Narodowego, Warszawa

9.02.
Wraki Kamil Maćkowiak 
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

10.02.
Amok Kamil Maćkowiak 
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

10.02.
Mowa ciała Ireneusz Krosny 
Sala Widowiskowa Ratusz, Legionowo

10.02.
Supermenka Jowita Budnik 
Teatr Kamienica, Warszawa

10.02.
Amok Kamil Maćkowiak 
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

10.02.
Być jak u siebie Aleksandra Kugacz 
Centrum Kultury i Turystyki, Walim

10.02.
Faszystowska mać Piotr Rogaliński 
Centrum Kultury i Turystyki, Walim

10-11.02.
Frances Małgorzata Kowalska 
Teatr Soho, Warszawa

10-11.02.
Jak nie oszaleć ze szczęścia Maciej Adamczyk 
Republika Sztuki Tłusta Langusta, Poznań 
(stand-up)

10-11.02.
Melt Helena Ganjalyan 
Klub Dzika Strona Wisły, Warszawa

10-11.02. 
Stand-up Maciej Adamczyk 
Republika Sztuki Tłusta Langusta, Poznań

10-12.02.
Aszkenazy, menel z Łodzi Robert Latusek 
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

11.02.
Mowa ciała Ireneusz Krosny 
Sala Reprezentacyjna Zamku CK, Ostróda

15-16.02. 
Las Angelika Pytel 
Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego – Sala Prób 205 Teatru Polskiego, Wrocław

16,17.02. 
Inny świat Rafał Sadowski 
Sala św. Ducha Biblioteka, Elbląg
Aula Gimnazjum i Liceum Selezjańskiego, Piła

17.02. PREMIERA
Szesnaście róż Katarzyna Anzorge
Agencja Nowakowski Impresariat/ Teatr Dramatyczny, Płock
(monodram muzyczny)

17.02.
Lady M. Magdalena Waligórska 
Mała Scena Teatru Rozrywki, Zabrze

17.02.
Upadek Andrzej Ferenc 
Teatr Scena, Warszawa

17.02.
Amor Omnia Vincit Rafał Domagała 
Scena Mini Teatru Syrena, Warszawa

17-18.02. 
Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz 
Centrum Kultury, Jelenia Góra

17.02.
Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek
Teatr Boto, Sopot

17-19.02.
Porno Edyta Łukaszewska 
Teatr Nowy im. Tadeusza łomnickiego, Poznań

18.02.
Wanda Wasilewska Kamila Banasiak 
Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
(spektakl przeniesiony na inny termin)

18.02.
Mamy Problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek
Wytwórnia Kultury BO-TAK, Dzierzgoń

18.02.
W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński 
Teatr Kamienica, Warszawa

18,19.02. 
Kolega Mela Gibsona Adam Dzieciniak 
Piwnica przy Krypcie Zamku Książąt Pomorskich, Szczecin
18.02. 
Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak 
Dzielnicowym Domu Kultury Węglin, Lublin

 

26.02.
Danuta W. Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

26.02.
Chodź ze mną do łóżka Sonia Bohosiewicz 
Dom Kultury, Sanok

26.02.
Spowiedź Chuligana.Jesienin Andrzej Grabowski 
Aula Artis, Poznań

26.02. 
Dziadek Adam Walny 
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków

26.02. 
Dziecinady Justyna Kulczycka 
Teatr Wolandejski, Warszawa 
(gościnnie)

26.02. 
Per-sona Katarzyna Sitarz 
Scena Tańca Studio 2017, Warszawa

26.02. 
Tu mówi Szwejk Edward Kiejziuk 
Scena Studia Koncertowego Radia, Rzeszów
27.02. 

Melduję Tobie Polsko. Rotmistrz Pilecki Przemysław Tajkowski 
Polskie Radio, Łódź (słuchowisko)

27.02. 
Smażone zielone pomidory Elżbieta Czerwińska 
SPATiW, Warszawa

Marzec 2017

1.03. 

Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz
Ośrodek Kultury, Międzyrzecz

1.03. 

Z domu niewoli Elżbieta Lewak
Wielofunkcyjny Ośrodek Kultury, Rudomin (gościnnie)

1.03. 

Być jak Charlie Chaplin Mateusz Deskiewicz
Festiwal Off Północna, Teatr Muzyczny, Łódź

1.03.

Danuta W. Krystyna Janda
Centrum Kultury, Kielce

1,2.03. 

Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek
Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
Technikum Inżynierii Środowiska i Agroturystyki, Poznań 
Teatr Ósmego Dnia, Poznań

2.03. 

Novecento Mateusz Olszewski 
City Hall, Warszawa

3.03. Belfer Wojciech Pszoniak
Sala Krzysztofa Klenczona, Wieliszew

3.03. Seks polski 2.0 Rafał Rutkowski 
Dzika Strona Wisły, Warszawa 

3.03. Shirley Valentine Krystyna Janda 
Centrum Kultury, Chorzów

3.03. Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz 
Sala NOVA Centrum Kultury, Jelenia Góra

3-4.03.Hotel Babilon Aldona Jankowska 
Scena Kameralna Teatru Kwadrat, Warszawa 
(gościnnie)

4.03. PREMIERA 
Kamica79 Marta Grygier
Scena Teatru Kana, Szczecin

4.03. Pamiętnik Wendy Katarzyna Łyczkowska 
Aula Gimnazjum nr 1, Świebodzin

4.03. Biała bluzka Krystyna Janda 
Och-Teatr, Warszawa

4.03. Katechizm Białego Człowieka Hubert Bronicki
Teatr Nowy, Kraków 

4-5.03. Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Cykl „Teatr Konesera” Teatru Małego, Tychy

4-5.03. Ojciec Bóg Marcin Perchuć 
Mała Scena Teatru Polonia, Warszawa

5.03. Tato nie wraca Agnieszka Przepiórska 
Teatr WARSawy, Warszawa

5.03. Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej Wojciech Tremiszewski Miejskie Centrum Kultury, Bydgoszcz

5.03. O szkodliwości palenia tytoniu Mieczysław Giedrojć 
Pałac, Ostromecko

6.03. Marzenie Nataszy Anna Dudziak 
Liceum nr 3, Lublin

6.03. Shirley Valentine Krystyna Janda 
Opera Nova, Bydgoszcz

7.03. Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie Ewa Wencel 
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia 
(spektakl charytatywny)

7.03. Mój Molier Andrzej Seweryn 
Sala Teatralna NOT, Gdańsk

7.03. Shirley Valentine Izabela Noszczyk 
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

7.03. Danuta W. Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

7-8.03. Porno Edyta Łukaszewska 
Teatr Nowy im. Tadeusza łomnickiego, Poznań

8.03. To moja Marilyn Monroe Ewelina Niewiadowska 
Miejsko-Gminne Centrum Kultury, Jelcz-Laskowice

8.03. Shirley Valentine Magdalena Tomaszewska 
MCK, Ruda Śląska

8.03. Mój Dzikus Justyna Sieńczyłło 
Maraton z Teatrem Kamienica, Wojskowa Akademia Techniczna, Warszawa/Bemowo

8.03. W obronie Jaskiniowca Emilian Kamiński 
Maraton z Teatrem Kamienica, Wojskowa Akademia Techniczna, Warszawa/Bemowo

8.03. Mamy problem. Monodram macierzyński 
Magdalena Bochan-Jachimek 
Gminny Dom Kultury, Pierwoszyn

8.03. Kobieta pierwotna Hanna Śleszyńska 
Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin

8.03. Nie lubię pana Panie Fellini Małgorzata Bogdańska 
Teatr Druga Strefa, Warszawa

8.03. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Klub Komediowy, Warszawa

8.03. Shirley Valentine Magdalena Tomaszewska 
Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty, Ruda Sląska

8-9.03. Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Scena Studio Teatru Narodowego, Warszawa

8-14.03. Medee. O przekraczaniu Simona Sala 
Sala Teatru Laboratorium Instytutu Grotowskiego, Wrocław

9.03. Mój Molier Andrzej Seweryn 
Festiwal „Oblicza Teatru”, Polkowice

9.03. Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

10.03. PREMIERA 
Maraton/Tren Paweł Palcat 
Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica

10.03. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol, Gryfice

10.03. Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak 
Instytut Kultury Dialogu i Spotkana im. Jana Karskiego, Kielce

10-11.03. Rewolucja balonowa Katarzyna Maria Zielińska 
Teatr Nowy, Kraków 
(spektakle odwołane)

10-11.03. Solarium Karolina Czarnecka 
Dzika Strona Wisły, Warszawa

11.03.Belfer Wojciech Pszoniak 
Centrum Kultury, Bydgoszcz

11.03. Diva Show Kamil Maćkowiak 
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

11.03. Mowa ciała Ireneusz Krosny 
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultur, Strumień

11.03. Shirley Valentine Izabela Noszczyk 
Teatr Żelazny, Katowice

11.03. maria s. Ewelina Ciszewska 
Piwnica na Wójtowskiej, Warszawa

11-12.03. Plama Anna Kramarczyk 
Teatr Lalek, Wrocław

11-12.03. PREMIERA 
Bar Pod Zdechłym Psem Dariusz Bereski 
Scena na Świebockim, Wrocław

11-13.03. Bóg, ja i pieniądze Hanna Bieluszko
Scena Miniatura Teatru im. Juliusza Słowackiego, Kraków

12.03. Shirley Valentine Izabela Noszczyk 
Ośrodek Kultury, Pełczyce

12.03. Aparat, który dała mi matka Anna Maksym
Klub Sztukateria, Knurów

14.03. Plama Anna Kramarczyk 
Teatr Lalek, Wrocław

14.03. Belfer Wojciech Pszoniak 
Festiwal „Oblicza Teatru”, Polkowice

14.03. Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek 
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Warszawa

14.03. Tu Wolna Europa Janusz Marchwiński 
Teatr Nowy, Kraków

14-15.03. Zofia Małgorzata Pieńkowska
Teatr Nowy im. Kazimierz Dejmka, Łódź

15.03. Diva Wioleta Komar 
10. Festiwal Monodramu MOTYF, Klub MCK Wilkowyje, Tychy

15-17.03. Koncert życzeń Danuta Stenka 
Łaźnia Nowa, Kraków

16.03. Plama Anna Kramarczyk 
10. Festiwal Monodramu MOTYF, Teatr Mały, Tychy

16.03. Ta cisza to ja Jacek Kawalec 
Dom Kultury, Łęczyca

16.03. Byłam sekretarzem Marszałka Piłsudskiego Ewa Dałkowska 
Wojewódzka Biblioteka Publiczna, Łódź

17-19.03. Wieża z klocków Magdalena Myszkiewicz 
Teatr Współczesny, Szczecin

17-19.03. Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Scena Studio Teatru Narodowego, Warszawa

17-19.03. Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

18.03. Całe życie w dresach Justyna Tomczak – Boczko 
Scena Robocza, Poznań

18.03. Grubaska Izabela Noszczyk 
Sala Towarzystwa Śpiewaczego im. St. Moniuszki Aleksandrów Łódzki

18.03. O matko z córką Angelika Olszewska 
Centrum Kultury, Łomianki

18-19.03. Śmieszny staruszek Bernard Krawczyk
Scena Kameralna Teatru Śląskiego, Katowice

19.03. Kontrabasista Jerzy Stuhr 
Festiwal Monodramu MOTYF, Teatr Mały, MCK Tychy

19.03. Melt Helena Ganjalyan 
Dzika Strona Wisły, Warszawa

19.03. Rajcula warzy Joanna Wawrzyńska 
MDK Południe, Katowice

19.03. Belfer Wojciech Pszoniak 
Teatr Mazowiecki, Warszawa

19-20.03. Król Matylda Baczyńska 
Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów

20-21.03. Spowiedź chuligana.Jesienin Andrzej Grabowski 
Teatr Polonia, Warszawa

21-22.03. Niżyński Kamil Maćkowiak 
Mała Scena Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka, Łódź (gościnnie)

21-23.03. W progu Marian Opania
Teatr Ateneum, Warszawa

22.03. Król Matylda Baczyńska 
Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów

22.03. Rachatłukum Marcin Bosak 
Teatr Studio, Warszawa

22-24.03. Kontrabasista Jerzy Stuhr 
Teatr Polonia, Warszawa

22-26.03. Papieżyca Teresa Budzisz-Krzyżanowska
Teatr Ateneum, Warszawa

23.03. PREMIERA 
Kołakowski. Mickiewicz Jerzy Trela
2. Dni Tischnerowskie, Mała Scena przy Plantach, Kielce

23.03. Zgaga Dorota Stalińska 
Centrum Kultury i Wypoczynku, Andrychów

23.03. Słowo jest ogień Marian Dworakowski 
Teatr Propozycji Dialog, Koszalin

23.03. Zupa rybna w Odessie Sebastian Ryś 
MDK Mińsk Mazowiecki

23.03. Diva Wioleta Komar 
9. Zdarzenia Teatralne, Miejski Dom Kultury, Stalowa Wola

24.03. PREMIERA 
Spowiedź chuligana Jakub Kryształ
Instytut Teatralny im. Mieczysława Hertza na Scenie Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych, Łódź

24.03. Donna Kamelia Jacek Zienkiewicz 
Ośrodek Kultury „Arsus”, Warszawa

24.03. Być u siebie Aleksandra Kugacz 
18. Festiwal Teatrów Niezależnych „Garderoba”, Białołęcki Ośrodek Kultury, Warszawa

24.03. Shirley Valentine Krystyna Janda 
Młodzieżowe Centrum Kultury Mayday, Głogów

25.03.W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński 
Teatr Kamienica, Warszawa

25.03. Przyj dziewczyno, przyj Wioleta Komar 
18. Festiwal Teatrów Niezależnych „Garderoba”, Białołęcki Ośrodek Kultury, Warszawa

25.03. Ciało obce Piotr Wiśniewski 
Teatr Żelazny, Katowice

25.03. Zofia Małgorzata Pieńkowska 
Centrum Kulturalno-Biblioteczne, Dobre Miasto

25.03. Iwan Karamazow zwraca bilet Michał Studziński 
Teatr Rondo, Słupsk 
(pokaz przedpremierowy)

25.03.Chamlet Michał Zieliński 
Teatr Och-Cafe, Warszawa

25.03. Jabłko Adama Paweł Leszkowicz 
Dom Kultury, Włochy

25.03. Ja, Maria Mirella Rogoza-Biel 
Dom Kultury „Węglin”, Lublin

25.03. Spagetti Poloneze Monika Mariotti 
Teatr Syrena, Warszawa

25,26.03. PREMIERA 
Matko jedena! Redbad Klijnstra 
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Warszawa

25-26.03. Pan Ibrahim i kwiaty Koranu Janusz Młyński 
Teatr Lubuski, Zielona Gór

25-26.03. Tata wiesza się w lesie Piotr Żurawski 
Teatr Studio, Warszawa

26.03. Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
25. Spotkania Teatralne, Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn

26.03. Nie lubię pana, Panie Fellini 
Małgorzata Bogdańska Centrum Kultury Zamek, Wrocław

26.03. Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz 
Miejski Dom Kultury, Zgorzelec

26.03. Mamy Problem. Monodram Macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek 
18. Festiwal Teatrów Niezależnych „Garderoba”, Białołęcki Ośrodek Kultury, Warszawa

26.03. Salome Anna Rakowska 
Teatr Odwrócony, Kraków

26.03. Rachatłukum Marcin Bosak 
Teatr Studio, Warszawa

26.03. Ja, Maria Mirella Rogoza-Biel 
Spotkania Teatrlane, Sala Kina „Oranżeria, Dom Kultury, Radzyń

26.03. Momo Ewa Kubiak 
Teatr Gry i Ludzie, Katowice

27.03. Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie Ewa Wencel 
Teatr Mazowiecki, Warszawa

27.03. Mój trup Bogusław Kierc
Klub Muzyki i Literatury, Wrocław

27.03. Nie lubię pana Panie Fellini Małgorzata Bogdańska 
Teatr Druga Strefa, Warszawa

27.03. Diva Wioleta Komar 
Teatr Tęcza, Słupsk 
(100 spektakl)

27.03. Szekspir – siedmiu błaznów Piotr Kondrat 
Łaźnia, Radom

27.03. Wanda Wasilewska Kamila Banasik 
Centrum Muzyki i Tańca, Kutno

28.03. Zofia Małgorzata Pieńkowska 
25. Spotkania Teatralne, Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn

28.03. Mamusiu, co to za ptaszek? Iga Jambor-Skupniewicz 
Scena Mini Teatru Syrena, Warszawa

28.03. Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

28.03. Mój trup Bogusław Kierc 
IX Liceum Ogólnokształcące, Wrocław

29.03. Spowiedź chuligana.Jesenin Andrzej Grabowski 
Teatr Stu, Kraków

29.03. Pokot Wojciech Jaworski 
25. Spotkania Teatralne, Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn

30.03. PREMIERA
Spowiedź chuligana.Jesenin
Andrzej Grabowski Teatr Stu, Kraków

30.03. Audiencja I Marek Wilk 
Dom Środowisk Twórczych, Kielce

31.03. Aszkenazy, menel z Łodzi Robert Latusek 
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

31.03. Danuta W. Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

31.03. Mamy Problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek 
Urząd Miejski, Władysławowo

31.03. Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz 
Miejskie Centrum Kultury, Gorzów Wielkopolski

31.03. Moja Mama Janis Jolanta Litwin-Sarzyńska 
Wiosna Teatralna, Centrum Kultury, Grudziądz

Kwiecień 2017

1.04. Mowa ciała Ireneusz Krosny 
Białołęcki Ośrodek Kultury, Warszawa

1.04. One mąż show Szymon Majewski 
Ośrodek Kultury, Tarnowo Podgórskie

1.04. Chamlet Michał Zieliński 
Teatr Och-Cafe, Warszawa

1.04. Amor Omnia Vincit Rafał Domagała 
Centrum Kultury, Choroszcz

1-2.04. Bar Pod Zdechłym Psem Dariusz Bereski 
Scena na Świebodzkim, Wrocław

1-2.04. Facet mojej żony Sławomir Pacek 
Scena na Poddaszu Teatru Młyn, Warszawa

1-4.04. Spowiedź chuligana.Jesienin Andrzej Grabowski 
Teatr Polonia, Warszawa

2.04. Aszkenazy, menel z Łodzi Robert Latusek 
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

2.04. Diva Show Kamil Maćkowiak 
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

2.04. Mianujom mie Hanka Grażyna Bułka 
Miejski Dom Kultury, Czechowice-Dziedzice

2.04. This is a musical Karol Tymiński
Polska Platforma Tańca, BeCeK, Bytom
(performance)

2.04. Witajcie/Welcome Aurora Lubos 
Polska Platforma Tańca PWST – Wydział Teatru Tańca, Bytom

2.04. Kolega mela Gibsona Mirosław Neinert
Teatr Korez, Katowice

2.04. Supermenka Jowita Budnik 
Teatr Kamienica, Warszawa

3.04. Why Don’t You Like Sadness? Katarzyna Chmielewska 
Polska Platforma Tańca, Teatr Rozbark, Bytom

3.04. Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek 
Spółdzielnia, Gdańsk

4.04. Ostatnia taśma Tadeusz Łomnicki 
Teatr Telewizji TVP Kultura, Warszawa

4-6 .04. Gwiazda Maciej Tomaszewski 
Scena na Strychu Teatru Współczesnego, Wrocław

5-6.04. Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Scena Studio Teatru Narodowego, Warszawa

5-6.04. Porno Edyta Łukaszewska 
Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań

6.04. Szał Time Aleksandra Kowalczyk 
Teatr Nowe Przestrzenie, Kraków

6.04. Seks, Prochy, rock’nroll Bronisław Wrocławski 
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

7.04. PREMIERA 
Wędrowanie – śpiew pielgrzyma Paweł Steczkowski
(gościnnie) Scena A. Bazakbala Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Zakopane

7.04.Bóg, ja i pieniądze Hanna Bieluszko
Scena Miniatura Teatru im. Juliusza Słowackiego, Kraków

7.04. Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz 
Centrum Promocji Kultury, Warszawa

7.04. Tato nie wraca Agnieszka Przepiórska 
Teatr WARSawy, Warszawa

7.04. Wanda Wasilewska Kamila Banasik 
Dzika Strona Wisły, Warszawa

7.04. Wienia Łukasz Dąbrowski 
Śródmiejski Ośrodek Kultury, Kraków

7.04. Atrapa i utopia Iwona Konecka 
Teatr Realistyczny na Scenie Teatru Ósmego Dnia,  Poznań

7-8.04. Hotel Babilon Aldona Jankowska 
Scena Kameralna Teatru Kwadrat, Warszawa 
(gościnnie)

8.04. Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak 
Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, Lublin

8.04. Kredyt zaufania Iza Kała 
Teatr KTO, Kraków

8.04. Upadek Andrzej Ferenc 
Teatr Scena, Warszawa

9.04. Bardzo uważaj na… Barbara Dziekan 
Scena SPATiF, Warszawa (monodram poetycko-muzyczny)

9.04. Bóg, ja i pieniądze Hanna Bieluszko
Scena Miniatura Teatru im. Juliusza Słowackiego, Kraków

9.04. Duszpasterz hipsterów Andrzej Konopka 
Dzika Strona Wisły, Warszawa

9.04. Seks, Prochy, rock’nroll Bronisław Wrocławski 
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódż 
(pożegnanie ze spektaklem)

10.04. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Klub Komediowy, Warszawa

11-12.04. Papieżyca Teresa Budzisz-Krzyżanowska
Teatr Ateneum, Warszawa

12.04. Mianujom mie Hanka Grażyna Bułka 
Teatr Korez, Katowice

14.04. PREMIERA 
Rachela Jowita Budnik
Fundacja Trzeci Wymiar Kultury, Scena Teatru Studio
Warszawa

17.04. Chodź ze mną do łóżka Sonia Bohosiewicz 
Teatr WARSawy, Warszawa

18-19.04. W progu Marian Opania
Teatr Ateneum, Warszawa

18-19.04. Rachatłukum Marcin Bosak 
Teatr Studio, Warszawa

19.04. toniejestpostawartystyczna! Łukasz Pawłowski 
Teatr WARSawy, Warszawa

19.04. Mowa ciała Ireneusz Krosny 
Kuźnia Kulturalna, Warszawa

19.04. Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek 
Scena Kameralna Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych

20.04. Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

20.04. Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek 
Scena Mimi Teatru Syrena, Warszawa

20-22.04. Kalina® Anna Mierzwa 
Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań

21.04. PREMIERA 
10 przykazań dla Kaliny Monika Bolly
Scena na Świebodzkim Teatru Polskiego
Wrocław

21.04. Belfer Wojciech Pszoniak 
Teatr Mazowiecki, Warszawa

21.04. Donna Kamelia Jacek Zienkiewicz 
Teatr Scena 64, Warszawa

21.04. Rewolucja balonowa Katarzyna Maria Zielińska 
Kino Luna, Warszawa

21.04. Postrzelona Monika Rulka
12. Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Kontestacje” Sala Widowiskowa IMA, Lublin

21-22.04. Wieża z klocków Magdalena Myszkiewicz 
Scena Wspólna, Poznań
(spektakle odwołane)

22.04. Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz 
Miejski Ośrodek Kultury, Kędzierzyn – Koźle

22.04. Grubaska Izabela Noszczyk 
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

22.02. Wyznanie imigranta Peadar de Burca 
Teatr Korez, Katowice (gościnnie)

22.04. Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak 
Kuźnia Artystyczna Amfiteatr, Radom

22.04. Wienia Łukasz Dąbrowski 
12. Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Kontestacje” Sala Widowiskowa IMA, Lublin

22-23.04.10 przykazań dla Kaliny Monika Bolly
Scena na Świebodzkim Teatru Polskiego
Wrocław

22-23.04. Niżyński Kamil Maćkowiak
Mała Scena Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka, Łódź
(gościnnie)

22-23.04.Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

23.04. Ucho, gardło, nóż Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

23.04. Mianujom mie Hanka Grażyna Bułka 
Teatr Korez, Katowice

23.04. Kobieta pierwotna Hanna Śleszyńska 
Auditorium Maximum, Olsztyn

23.04. Donna Kamelia Jacek Zienkiewicz 
Teatr Na Pustej Podłodze, Pruszków-Żbików

23.04. Ewa Joanna Wąsik
12. Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Kontestacje, ACK UMCS „Chatka Żaka”, Lublin

23.04. Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów

23-27.04.Koncert życzeń Danuta Stenka 
Łaźnia Nowa, Kraków

24.04. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Klub Komediowy, Warszawa

25.04. Jutro będzie za późno Aleksandra Lis 
Muzeum Mazowieckie, Płock

25-26.04.10 przykazań dla Kaliny Monika Bolly
Scena na Świebodzkim Teatru Polskiego, Wrocław

26.04. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Europejskie Centrum Wymiany Młodzieży, Chełmno

27.04. Sekrety Baronowej Zina Zagner 
Teatr Komedii Nowoczesnej Pałacyku Zielińskiego, Kielce

27.04.HAMLET 24:00 Piotr Kondrat 
Centrum Kultury i Sportu, Jabłonowo Pomorskie

28.04. PREMIERA 
Ikebana Matylda Baczyńska 
Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów

28.04. W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński 
Teatr Kamienica, Warszawa

28.04. Mamy Problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek 
Centrum Kultury, Gdynia

28.04. Szał Time Aleksandra Kowalczyk 
Teatr Nowe Przestrzenie, Kraków

29.04. Kolega mela Gibsona Mirosław Neinert
Teatr Korez, Katowice

29.04. Pamiętnik Wendy Katarzyna Pawłowicz 
Scena Forum, Gliwice

29.04. Szał Time Aleksandra Kowalczyk 
Fundacja i Inicjatywa TYTANO, Kraków

29.04. Rozmowy z diabłem. Wielkie kazanie księdza Bernarda 
Jerzy Trela Teatr Stary, Lublin

29-30.04. One mąż show Szymon Majewski 
Och Cafe, Warszawa

29-30.04. Pan Ibrahim i kwiaty Koranu Janusz Młyński 
Teatr Lubuski, Zielona Góra

29-30.04. Ikebana Matylda Baczyńska 
Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów

29-30.04. Jasieński Michał Majnicz 
Nowa Scena Starego Teatru, Kraków

30.04. Katechizm Białego Człowieka Hubert Bronicki 
Teatr Nowy, Kraków

 

maj

1.05.
Brak repertuaru.

2.05. 
Ikebana Matylda Baczyńska 
Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów

2-3.05. 
Patryk K. Krzysztof Grabowski 
Teatr Boto, Sopot

3.05. 
Danuta W. Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

4.05. 
Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

5.05. 
Ikebana Matylda Baczyńska 
Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów

5.05. 
Ego Te Absolvo Hubert Kułacz
Teatr Zamiast, Łódź

5.05. 
Szał Time Aleksandra Kowalczyk 
Pracownia pod Baranami, Kraków

6.05. 
Biała bluzka Krystyna Janda 
Och-Teatr, Warszawa

6.05. 
Nie lubię pana Panie Fellini Małgorzata Bogdańska 
Teatr Druga Strefa, Warszawa

6.05. 
Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak 
Teatr Rondo, Słupsk

6.05. 
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Amfiteatr CK, Kętrzyn

6-7.05. 
Sprzedam Małgorzata Szczerbowska 
Teatr Boto, Sopot

7.05.
Ucho, gardło, nóż Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

 7.05. 
5 rzeczy albo kilka twierdzeń o choreografii Marta Ziółek 
Galeria Labirynt, Lublin
(performance)

7.05. 
3xTAK Rudnicki Wojtek Kowalski 
Scena TfP, Częstochowa

8.05.
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Klub Komediowy, Warszawa

8.05. 
Wienia Łukasz Dąbrowski 
Śródmiejski Ośrodek Kultury, Kraków

8.05. 
Maraton/Tren Paweł Palcat 
Centrum Rezydencji Teatralnej – Scena Robocza, Poznań

9.05.
Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

9-10.05.
Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Scena Studio Teatru Narodowego, Warszawa

9-10.05. 
Marzenie Nataszy Agnieszka Skrzypczak 
Scena Kameralna Teatru im. Stefana Jaracza, Łódź

9-11.05. 
Jasieński Michał Majnicz 
Nowa Scena Starego Teatru, Kraków

10.05. PREMIERA 
Ocalona. Historia Prawdziwa Joanna Mogilnitskiy 
Klub Firlej, Wrocław

11.05. 
Szepty Sylwia Witkowska
Teatr Propozycji Dialog im. Henryki Rodkiewicz, Koszalin

11.05.
Amor Omnia Vincit Rafał Domagała 
Festiwal Szkół Teatralnych, Łódź

12.05. PREMIERA 
Być jak młody W. James Malcolm 
Lubuski Teatr, Zielona Góra

12.05. 
Spór o Zamek, czyli ostatni zajazd na Litwie Andrzej Jurczyński 
Klub Muzyki i Literatury, Wrocław

12.05. 
One mąż show Szymon Majewski 
Strzecha u Wojciecha, Chełmno

12.05. 
Życie Jadzi według mnie Sławomir Holland
Centrum Promocji Kultury, Warszawa

12-13.05. 
Szał Time Aleksandra Kowalczyk 
Tytano Dolne Młyny, Kraków 
(one-woman show)

12-14.05.
Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

13.05. 
Ego Te Absolvo Hubert Kułacz
Teatr Zamiast, Łódź

13.14,05. PREMIERA 
Cień Kamila Sammler
Scena Mała Teatru im. Stefana Jaracza, Łódź

13.05. 
Ecce Homo Janusz Stolarski 
Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska, Poznań

13.05.
Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak 
Dom Kultury „Węglin”, Lublin

13.05.
3xTAK Rudnicki Wojtek Kowalski 
Dom Kultury „Lech”, Kędzierzyn-Koźle

13.05. 
Melduję Tobie Polsko. Rotmistrz Pilecki Przemysław Tajkowski 
Teatr Pleciuga, Szczecin

13-14.05. 
Jutro będzie za późno 
Aleksandra Lis Teatr Muzyczny, Toruń

13-14.05. 
Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek 
Teatr Boto, Sopot

13-14.05.
Być jak młody W. James Malcolm 
Lubuski Teatr, Zielona Góra

14.05. PREMIERA 
Kobieta, której nie ma Bartosz Bandura
Teatr Kotłownia, Drezdenko

14.05. 
Chodź ze mną do łóżka Sonia Bohosiewicz 
Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa

14.05. 
Pewniak Sebastian Cybulski 
Wiosna Teatralna Dom Kultury, Rypin

15.05. 
O matko z córką! Angelika Olszewska 
Scena na Piętrze, Poznań

15-17.05.
Spowiedź chuligana.Jesienin Andrzej Grabowski 
Teatr Polonia, Warszawa

16,05.
Cień Kamila Sammler
Scena Mała Teatru im. Stefana Jaracza, Łódź

16-17.05.
Chamlet Michał Zieliński 
Teatr Och-Cafe, Warszawa

17.05. 
Cesarzowa Helena, matka Konstantyna Wielkiego 
Jelena Mila Impresaryjny Teatr Muzyczny, Toruń

17.05. 
Ocalona. Historia Prawdziwa Joanna Mogilnitsky 
City Hall, Warszawa

18.05. 
Fly with Christina Aldona Jankowska 
Scena Bistro Teatru Kwadrat, Warszawa

18.05. 
Wielki kolega Halina Kwiatkowska 
Fundacja Wiatrak, Bydgoszcz

18.05. 
Maraton/Tren Paweł Palcat 
Scena na Strychu Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica

18-19.05. 
Komornicka. Biografia Pozorna Anita Sokołowska 
Teatr Polski, Bydgoszcz

18-19.05 
Tata wiesza się w lesie Piotr Żurawski 
Teatr Studio, Warszawa

19.05. PREMIERA
BR Show Michał Witkowski
Teatr Nowy, Kraków

19.05.
Mowa ciała Ireneusz Krosny
Centrum Edukacyjne im. Jana Pawła II, Gliwice

19.05. 
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Dom Kultury, Jasło

19.05. 
Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz 
Alternatywna Scena MDSM, Oświęcim

19-21.05.
Być jak młody W. James Malcolm 
Lubuski Teatr, Zielona Góra

20,21.05. PREMIERA 
Motyl, publiczna egzekucja z muzyką na żywo Albert Pyśk 
Teatr Zamiast, Łódź

20.05. 
Kredyt zaufania Iza Kała 
Teatr KTO, Krakow

20.05. 
Las Angelika Pytel
18. Ogólnopolski Festiwal Teatrów Niezależnych CK, Ostrów Wielkopolski

20.05.
Melt Helena Ganjalyan
18. Ogólnopolski Festiwal Teatrów Niezależnych Synagoga, Ostrów Wielkopolski

20.05.
Całe życie w dresach Justyna Tomczak-Boczko
18. Ogólnopolski Festiwal Teatrów Niezależnych Synagoga, Ostrów Wielkopolski

20.05. 
Cesarzowa Helena, matka Konstantyna Wielkiego Jelena Mila
2. Ogólnopolski Przegląd Dyplomów i Egzaminów Muzycznych PRZYGRYWKA Teatr Muzyczny, Toruń

20-21.05.
Porno Edyta Łukaszewska 
Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań

20-21.05.
One mąż show Szymon Majewski 
Och-Caffe, Warszawa

20-21.05.
Aszkenazy, menel z Łodzi Robert Latusek 
Mała Scena Teatru im. Stefana Jaracza, Łódź

21.05. 
Momo Ewa Kubiak 
Scena Supernova, Kraków

21.05. 
Abonent czasowo dostępny Maciej Wilewski 
Centrum Kultury, Wilanów

21.05. 
Donna Kamelia Jacek Zienkiewicz 
Kinokawiarnia Stacja, Falenica

22.05. 
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Klub komediowy/Plac Zabaw, Warszawa

22, 23.05. PREMIERA
Deus ex machina Jacek Zawadzki
Sala Teatru Laboratorium Instytutu Grotowskiego, Wrocław

23-25.05.
W progu Marian Opania
Teatr Ateneum, Warszawa

24.05. 
Amor Omnia Vincit Rafał Domagała 
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Wydział Sztuki Lalkarskiej, Białystok

24-25.05.
Ojej, kobieta Joanna Wąż 
(monodram muzyczny) Teatr Lubuski, Zielona Góra

25.05. PREMIERA
Mariacka 5 Elżbieta Okupska
Teatr Rozrywki, Chorzów

25.05.
Kredyt zaufania Iza Kała 
Teatr KTO, Kraków

25.05. 
Mamy Problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek 
Teatr „Piwnica przy Krypcie”, Szczecin

25.05. 
Całe życie w dresach Justyna Tomczak-Boczko 
Młodzieżowy Dom Kultury, Konin

25-26.05.
10 przykazań dla Kaliny Monika Bolly
Scena na Świebodzkim Teatru Polskiego
Wrocław

26.05. 
Supermenka Jowita Budnik 
Teatr Kamienica, Warszawa

26.05.
W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński 
Teatr Kamienica, Warszawa

26.05. 
Kolega Mela Gibsona Mirosław Neinert 
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

26.05. 
Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek 
Teatr w Oknie, Gdańsk

26.05. 
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Dom Kultury, Chełmno

26.05. 
Matka Jolanta Juszkiewicz 
Scena Mini Teatru Syrena, Warszawa
(Spektakl odwołany!)

26.05. 
Szał Time Aleksandra Kowalczyk 
Teatr Nowe Przestrzenie na Scenie Teatru Druga Strefa, Warzszawa
(one-woman show)

26.05. 
O matko z córką! Angelika Olszewska 
Scena Teatr Oratorium, Warszawa

26-28.05.
Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Scena Studio Teatru Narodowego, Warszawa

26-28.05. 
Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie Ewa Wencel 
Teatr Kwadrat, Warszawa

27.05. 
5 rzeczy albo kilka twierdzeń o choreografii Marta Ziółek 
Muzeum Sztuki, Łódź
(performance)

27.05. 
Ojciec Bóg Marcin Perchuć 
Teatr Polonia, Warszawa

27.05. 
Biały na białym Wioletta Komar
6.  Noc Teatralna, DK Ozimek

27.05. 
Koniec Bartosz  Mazurkiewicz 
6.  Noc Teatralna, DK Ozimek

27.05. 
Mój boski rozwód Krystyna Podleska 
2. Festiwal Filmów Satyrycznych „Pyszadło”, DK Mogilno

27-28.05.
Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

27-28.05. 
Bar Pod Zdechłym Psem Dariusz Bereski 
Scena na Świebodzkim, Wrocław

28.05. 
Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak
Instytut Teatralny im Zbigniewa Raszewskiego, Warszawa

28.05. 
Spaghetti Poloneze Monika Mariotti 
Teatr Syrena, Warszawa

28.05. 
Dobry jak chleb Krzysztof Bigaj
Parafuia Św. Magdaleny, Kraków – Witkowice

28.05.
Być jak młody W. James Malcolm 
Lubuski Teatr, Zielona Góra

28.05. 
Mariacka 5 Elżbieta Okupska
Teatr Rozrywki, Chorzów

30-31.05. 
Spowiedź chuligana.Jesienin Andrzej Grabowski 
Teatr STU, Kraków

31.05. 
Spaghetti Poloneze Monika Mariotti 
Teatr Syrena, Warszawa

31.05.  
Zapiski oficera Armii Czerwonej Piotr Cyrwus 
Retrospektywę Festiwalu Filmowego NNW 2017, DK Mielec

czerwiec

1.06.  
Szepty Pana Boga Maciej Gąsiorek  
Muzeum Archidiecezji Warszawskiej

2.06. 
Maraton/Tren Paweł Palcat 
Scena na Strychu Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica

2.06. 
Marzycielka, czyli kilka godzin z życia kretynki Małgorzata Duda-Kozera 
Biblioteka, Legionowo

2-3.06. 
Bóg, ja i pieniądze Hanna Bieluszko 
Scena Miniatura Teatru im. Juliusza Słowackiego, Karków

2-3.06. 
Patryk K. Krzysztof Grabowski 
Teatr Boto, Sopot

3.06.
Mój boski rozwód Krystyna Podleska
Galeria Książki Miejskiej Biblioteki Publicznej, Oświęcim

3.06. 
Ostatnia taśma Krappa Krzysztof Gosztyła 
Polskie Radio Pr. 2, Warszawa 
(monodram radiowy)

3.06. 
Hotel Babilon Aldona Jankowska 
Teatr Kwadrat, Wsarszawa

3.06. 
Dziecinady Justyna Kulczycka 
Teatr Wolandejski, Warszawa (gościnnie)

3.06. 
Panna Nikt Wiktoria Marcinkiewicz 
Szkoła Aktorska i Tealewizyjna, Sopot

5.06. 
Samospalenie Przemysław Bluszcz 
Dom Kultury, Radomsko

5-6.06. 
Medee. O przekraczaniu Simona Sala
Spektakl Teatru ZAR  na Scenie Studio na Grobli Instytutu Grotowskiego, Wrocław

6.06. 
Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Teatr Telewizji TVP Kultura, Warszawa 

7.06. 
Mianujom mie Hanka Grażyna Bułka 
Teatr Korez, Katowice

7.06. 
Życie Jadzi według mnie Stanisław Holland 
Centrum Kultury Śląskiej, Świętochłowice

8-9.06.
Spowiedź chuligana.Jesienin Andrzej Grabowski 
Teatr Polonia, Warszawa

8-9.06. 
Medee. O przekraczaniu Simona Sala
Spektakl Teatru ZAR  na Scenie Studio na Grobli Instytutu Grotowskiego, Wrocław

8-9.06. 
Facet mojej żony Sławomir Pacek 
Teatr Młyn, Warszawa

8-11.06. 
Koncert życzeń Danuta Stenka 
TR, Warszawa

9.06. PREMIERA
Monika Wachowicz
23. Międzynarodowy Festiwal Sztuk Performatywnych A PART, Teatr A Part
Katowice

9.06.
Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

9.06. 
Żmija Dorota Stalińska 
Festiwal Brodnicka Uczta Teatralna DK, Brodnica

9.06. 
Amor Omnia Vincit Rafał Domagała 
Przegląd Spektali Dyplomowych Szkół Teatralnych Teatr Miejski, Leszno

9.06. 
Facet mojej żony Sławomir Pacek 
Teatr Młyn, Warzsawa

9.06. 
Witajcie/Welcome. Spektakl Aurora Lubos 
Kronika – Centrum Sztuki Współczesnej, Bytom

10.06.
Chamlet Michał Zieliński 
Teatr Och-Cafe, Warszawa

10.06. 
Matka Jolanta Juszkiewicz 
Muzeum Gombrowicza, Wsoła

10.06. 
Ja i w poli werboju rosła Joanna Troc 
Konferencja Różowe Okulary Dom Kultury, Hajnówka

11.06. 
Morietti Kamil Guenatri 
23. Festiwal Sztuk Performatywnych A Part, Kino Rialto, Katowice

11.06.
One mąż show Szymon Majewski 
Och-Caffe, Warszawa

11.06. 
Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Jachimek – Bochan 
2. Festiwal Teatralny „Buda Jarmarczna”, Rzeszów

11.06. 
Nigdy za mną nie płaczcie Łarysa Kadyrowa 
DDK Weglin, Lublin

11.06. 
Danuta W. Krystyna Janda 
Festiwal Cojestgrane 24 Centrum Sztuki Zamek Ujazdowski, Warszawa

13-14.06. 
Ikebana Matylda Baczyńska 
Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów

15.06. 
Faszystowska mać Piotr Rogaliński 
Festiwal Teatralna Maszyna, Szklarnia (Zakład Zieleni Miejskiej), Pszczyna

15.06. 
Być u siebie Aleksandra Kugacz 
Festiwal Teatralna Maszyna, Szklarnia (Zakład Zieleni Miejskiej), Pszczyna

16.06. PREMIERA 
Iwan Karamazow zwraca bilet Michał Studziński
Festiwal „Sam na Scenie” Teatr Rondo, Słupsk

16.06. 
Mianujom mie Hanka Grażyna Bułka 
Teatr Korez, Katowice

16.06. 
Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak 
Miejski Dom Kultury, Lubaczewo

17.06. 
Ikebana Matylda Baczyńska 
Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów

17.06.
Zielonooki Valentin Markus Oppermann 
(performance) Klub Proza Domu Literatury, Wrocław

17.06. 
V Monika Wachowicz 
Projekt”Sztuka w służbie ciała i ducha”, RCK Kołobrzeg

18.06. 
Ucho, gardło, nóż Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

18.06.
Jutro będzie za późno 
Aleksandra Lis Teatr Muzyczny, Toruń

18.06. 
Love Tomasz Pisarek 
Galeria BWA, Bielsko-Biała

18.06. 
Szał Time Aleksandra Kowalczyk 
Teatr Nowe Przestrzenie/ Dolne Młyny, Kraków

18.06. 
+1 Sebastian Świerszcz
Festiwal Teatralna Maszyna, Szpital(była pralnia), Pszczyna

19.06. 
Goła baba Joanna Szczepkowska 
Festiwal Dwa Teatry, Sopot

20.06. 
Rachela Jowita Budnik 
Festiwal Dwa Teatry, Sopot
(słuchowisko radiowe)

20-22.06. 
Gwiazda Maciej Tomaszewski
Scena na Strychu Teatru Współczesnego, Wrocław

21.06. 
Kolega Mela Gibsona Adam Dzieciniak 
Biblioteka, Elbląg

22.06. 
Melt Helena Ganjalyan
Dzika Strona Wisły, Warszawa

22-23.06. 
Bar Pod Zdechłym Psem Dariusz Bereski 
Scena na Świebodzkim, Wrocław

23.06. 
Ja Syzyf Stoyan Doychev 
Festiwal Metamorfozy Lalek Teatr Lalek, Białystok 
(monodram z lalką)

23-25.06.
Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

24.06. 
Iwan Karamazow zwraca bilet Michał Studziński 
Maraton Teatralny Teatru Rondo, Słupsk

24-25.06. 
Spowiedź chuligana.Jesienin Andrzej Grabowski 
Teatr STU, Kraków

25.06.
Fly with Christina Aldona Jankowska 
Scena Bistro Teatru Kwadrat, Warszawa

25.06.
Być jak młody W. James Malcolm 
Lubuski Teatr, Zielona Góra

26.06. 
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Prochownia, Warszawa

26.06. 
Pięknie Ładnie Katarzyna Pawłowska 
Malta na Bis, Luboń

29.06. 
Mamusiu, co to za ptaszek Iga Jambor -Skupniewicz 
Dni Chełmna, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Chełmno

29.06. 
Seks Polski 2.0 Rafał Rutkowski 
Dzika Strona Wisły, Warszawa 
(one man show)

30.06. 
Supermenka Jowita Budnik 
Teatr Kamienica, Warszawa

30.06.
Wienia Łukasz Dąbrowski 
Dzika Strona Wisły, Warszawa

lipiec

1.07. 
Matka Makryna Irena Jun 
Teatr Rondo, Słupsk 
(pokaz przedpremierowy)

2.07. 
Być jak Czarlie Chaplin Mateusz Deskiewicz 
13. Festiwal Teatrów Niewielkich WOK, Lublin

2.07. 
Wanda Wasilewska Kamila Banasiak 
13. Festiwal Teatrów Niewielkich WOK, Lublin

4.07. PREMIERA 
Homuś Adam Mortas 
Przegląd Małych Form Teatralnych „Letnia Scena”, Łódź

4.07. 
Kazio Sponge Show Anna Makowska-Kowalczyk 
11. Spotkania Teatrów Jednego Aktora „Teatr w Remizie”, Hel

5.07. 
Przetrwam. Opowieść Pani Durabo Agnieszka Niezgoda 
Teatr Baj Pomorski, Toruń

5.07. 
Bacon Marcin Bikowski 
Lato Teatralne, DK Zamość

6.07. 
Kazio Sponge Show Anna Makowska-Kowalczyk 
11. Spotkania Teatrów Jednego Aktora „Teatr w Remizie”, Hel

6-7.07.
Spowiedź chuligana.Jesienin Andrzej Grabowski 
Teatr Polonia, Warszawa

7.07.
Chamlet Michał Zieliński 
Teatralny Pasaż Róży, Łódź

9.07. 
Przetrwam. Opowieść Pani Durabo Agnieszka Niezgoda 
Teatr Baj Pomorski, Toruń

9.07.
Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek 
Teatr Boto, Sopot

10.07. 
Kobieta pierwotna Hanna Śleszyńska 
Amfiteatr Opery Nova, Bydgoszcz

11.07. 
Amor Omnia Vincit Rafał Domagała
11. Spotkania Teatrów Jednego Aktora „Teatr w Remizie”, Hel

14.07. 
Amor Omnia Vincit Rafał Domagała 
Teatr w Oknie, Gdańsk

14.07. 
Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej Wojciech Tremiszewski 
Objazdowy Dom Kultury Scena Forum, Gliwice

14.07. 
Wokół Szekspira Andrzej Seweryn 
21. Festiwal Filmu Muzyki Malarstwa „Lato z Muzami”, Sala kina Orzeł, Nowogard

15.07. 
Donna Kamelia Jacek Zienkiewicz 
Peron Stacji Muzeum, Warszawa

15. 07. 
My Farm Joanna Stanecka 
Teatr Mały w Manufakturze, Łódź

15.07. 
Kolega Mela Gibsona Adam Dzieciniak
Muszla Koncertowa, Gdynia

16.07. 
ADHD i inne cudowne zjawiska. Wykład nieprzewidywalny Joanna Szczepkowska 
Bulwar [t] u Sztuki Zalew Nowohucki, Kraków

17.07. 
Patryk K. Krzysztof Grabowski 
Teatr BOTO, Sopot

18.07. 
Fedra Anna Skubik 
11. Spotkania Teatrów Jednego Aktora „Teatr w Remizie”, Hel

20.07. 
Fedra Anna Skubik 
11. Spotkania Teatrów Jednego Aktora „Teatr w Remizie”, Hel

21.07. 
Donna Kamelia Jacek Zienkiewicz 
Peron Stacji Muzeum, Warszawa

21.07. 
Kredyt zaufania Iza Kała 
Teatralny Pasaż Róży, Łódź

21.07. 
Mianujom mie Hanka Grażyna Bułka 
9. Chorzowski Teatr Ogrodowy CK, Chorzów

21.07. 
Salieri Hubert Bronicki 
Letni Teatr na Schodach w Bibliotece, Racibórz

22.07. 
Na kuchennych schodach Dariusz Sosiński 
Teatr Mały w Manufakturze, Łódź

23.07. 
Sekret Panny Kazimiery Beata Malczewska 
Scena Letnia Teatru im. J. Osterwy, Gorzów Wielkopolski

23.07. 
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kałeczek 
Plac Zabaw Bulwar B. Grzymały-Siedleckiego, Warszawa

24.07. 
4 tony podłogi Paweł Burczyk 
Amfiteatr Opery Nova, Bydgoszcz

25.07. 
O matko z córką! Angelika Olszewska
11. Spotkania Teatrów Jednego Aktora „Teatr w Remizie”, Hel

26.07.
Cudzoziemka Joanna Stanecka
11. Spotkania Teatrów Jednego Aktora „Teatr w Remizie”, Hel

26.07. 
W podróży do… Grażyna Kaznowska 
Scena między ratuszem a odwachem, Częstochowa

26.07. 
Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

26.07. 
Listy do Michaliny Izabela Noszczyk 
Przegląd Małych Form Teatralnych LETNIA SCENA Dom Literatury, Łódź

27.07. 
Kontrabasista Jerzy Stuhr 
6. Festiwal Euro Chamber Music Festival, Centrum Św. Jana, Gdańsk

27-28.07. 
Las Angelika Pytel 
17. Ogólnopolski Przegląd Sztuki Współczesnej FORMA, Dom Kultury, Rawicz

28.07. 
Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

29.07. 
Donna Kamelia Jacek Zienkiewicz 
Peron Stacji Muzeum, Warszawa

27.07. 
Matka Mejra i jej dzieci Caryl Swift 
17. Ogólnopolski Przegląd Sztuki Współczesnej FORMA, Dom Kultury, Rawicz

29-30.07. 
Ryszard. Ciało z gniewu Piotr Mateusz Wach 
Festiwl Szekspirowski OFF, Teatr w Oknie, Gdańsk
(teatr tańca)

30.07. 
Gruziński toast albo szkielet śledzia Stanisław Górka 
Festiwal Muzyka w Świetle Księżyca, Pałac Lubostroń

 

sierpień

1.08. PREMIERA 
Dziennik czeczeński Poliny Żerebcowej Andrzej Seweryn 
Muzeum Powstania Warszawskiego, Warszawa

2.08. 
Maria S. Ewelina Ciszewska 
Przegląd Małych Form Teatralnych LETNIA SCENA Dom Literatury, Łódź 

2.08. 
Frances Małgorzata Kowalska 
Festiwl Szekspirowski OFF Teatr w Oknie, Gdańsk

2.08. 
Zofia Małgorzata Pieńkowska 
Centrum Kultury, Raszyn

2-5.08. 
Dziennik czeczeński Poliny Żerebcowej Andrzej Seweryn 
Muzeum Powstania Warszawskiego, Warszawa

3.08. 
Cezar/ przejścia Piotr Mateusz Wach 
Festiwl Szekspirowski OFF, Teatr w Oknie, Gdańsk

3.08. 
Wokół Szekspira Andrzej Seweryn 
11. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, Kazimierz Dolny

3.08. 
Rytuał 23 albo obrazy ze śmierci wodza Piotr Mateusz Wach 
11. Festiwal Szekspirowski, Teatr BOTO, Sopot

4.08. 
Kolega Mela Gibsona Mirosław Neinert 
Teatr Komedia, Wrocław

5.08. 
Bóg, ja i pieniądze Hanna Bieluszko 
Bulwar(t) Sztuki, Zalew Nowohucki, Kraków

5.08. 
Bóg słońca Józef Makrocki
Międzynarodowe Otwarte Warsztaty Teatralne „Dialogi 2017” Ośrodek Kultury, Radzyń Podlaski

5-6.08. 
Kazio Sponge Show Anna Makowska-Kowalczyk
Festiwl Szekspirowski OFF, Teatr w Oknie, Gdańsk

6.08. 
Novecento Błażej Wójcik 
Bulwar(t) Sztuki, Zalew Nowohucki, Kraków

6.08. 
Kalamarapaksa Caryl Swift 
Ogólnopolski Festiwal Teatrów i Monodramistów „Wyżyna Teatralna”, Rudka

7.08. 
One mąż show Szymon Majewski 
Amfiteatr Opery Nova, Bydgoszcz

8.08. 
Momo Ewa Kubiak 
MDK, Szczebrzeszyn

11.08. 
Żołnierz polski Rafał Rutkowski 
Teatr Ogrodowy Sztygarka, Chorzów

13.08. 
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Plac Zabaw, Warszawa

16.08. 
Zwierzenia bezrobotnego aktora Marcin Zarzeczny 
Alternatywa Między Ścianami w ramach projektu „Aleje-tu się dzieje!”, Częstochowa

16-17.08. 
Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

19.08. 
Wanda Wasilewska Kamila Banasiak 
Teatr Studio, Warszawa

19.08. 
Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek 
Fama 2017, Miejski Dom Kultury, Świnoujście

20.08.
One mąż show Szymon Majewski 
Lato na Wolnym Dziedzińcu, Poznań

20.08. 
Diva Wileta Komar 
FAMA 2017, Miejski Dom Kultury, Świnoujście

20.08. 
Przetrwam. Opowieść Pani Durabo Agnieszka Niezgoda 
Teatr Baj Pomorski, Toruń

22.08. 
+1 Sebastian Świerszcz 
Pomost 511, Bulwar Flotylli Wiślanej, Warszawa

23.08. 
Solo Peter Čižmár 
21. Festiwal Szekspirowski, Teatr w Oknie, Gdańsk

24.08. 
Mowa ciała Ireneusz Krosny 
Namiot Scena Kulturalna, Jastrzębia Góra/ Łeba

25.08. 
Tato nie wraca Agnieszka Przepiórska 
Teatr WARSawy, Warszawa

26.08.
Jutro będzie za późno 
Aleksandra Lis Teatr Muzyczny, Toruń

26.08. 
Momo Ewa Kubiak 
Festiwal Teatr Ogródkowy, Chorzów

26.08. 
Pięknie, ładnie Katarzyna Pawłowska 
Plac Defilad, Warszawa

26-27.08. 
Donna Kamelia Jacek Zienkiewicz 
Stacja Muzeum, Warszawa

28.08. 
O Kazuo Ohno Takao Kawaguchi 
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Warszawa 
(spektakl butoh)

28.08. 
Bardzo uważaj na… Barbara Dziekan 
Festiwal Singera, Scena Kameralna Teatru Kwadrat, Warszawa

28.08. 
Samospalenie Przemysław Bluszcz 
9. Solanin Film Festiwal 2017, Sala Teatru Teatru Terminus Quo, Nowa Sól

28.08. 
Jest jak jest Agnieszka Różańska 
Ośrodek Kultury, Sieraków

28.08. 
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Prochownia Żoliborz, Warszawa

30.08. 
Tam wciąż pachnie cynamonem Patrycja Zywert-Szypka 
Pub Sowa, Olsztyn 
(recital)

31.08. 
Danuta W. Krystyna Janda
4. Festiwal Krystyny Jandy Uzdrowisko Szczawno – Jedliny, Szczawno – Zdrój

31.08. 
Mowa ciała Ireneusz Krosny 
Oratorium św. Filipa Neri, Radom

Nawigacja wpis

wrzesień

1.09. 
Manifest Ziuta Zającówna 
Teatr Rondo, Słupsk

1.09. 
One mąż show Szymon Majewski 
4. Festiwal Krystyny Jandy Uzdrowisko Szczawno – Jedliny, Szczawno – Zdrój

2.09. PREMIERA 
Curko moja ogłoś to Magdalena Drab 
Teatr Zamiast, Łódź

3.09. 
Curko moja ogłoś to Magdalena Drab 
Teatr Zamiast, Łódź

2.09. 
Chamlet – monolog parodysty Michał Zieliński 
4. Festiwal Krystyny Jandy Uzdrowisko Szczawno – Jedliny, Szczawno – Zdrój

2.09. 
Ja jestem Żyd z Wesela Zbigniew Walerś 
Biblioteka Raczyńskich, Poznań 

2.09.  
Terreno en Venta Georgia Teatral 
15. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Pro Contra, Akademia Sztuki, Szczecin 

3.09. 
Ginczanka. Chodźmy stąd Ewa Dąbrowska 
Scena Kameralna im. Szymona Szurmieja, Teatru Żydowskiego, Warszawa 
(pokaz przedpremierowy)

3.09. 
Kamica 79 Marta Grygier 
15. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Pro Contra, Scena Malarnia Teatru Współczesnego, Szczecin

3.09. 
Spowiedź chuligana. Jesienin Andrzej Grabowski 
4. Festiwal Krystyny Jandy Uzdrowisko Szczawno – Jedliny, Szczawno – Zdrój

3-4.09. 
Kazio Sponge Show Anna Makowska-Kowalczyk 
Teatr Boto, Sopot

5.09. 
Ginczanka. Chodźmy stąd Ewa Dąbrowska 
Scena Kameralna im. Szymona Szurmieja, Teatru Żydowskiego, Warszawa 
(pokaz przedpremierowy)

6.09. 
O Kazuo Ohno Takao Kawaguchi 
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Kraków 
(spektakl butoh)

7.09. 
Grubaska Izabela Noszczyk 
Teatr Lubuski, Zielona Góra

7.09. 
Ego te absolvo Hubert Kułacz 
Teatr Zamiast, Łódź

8.09. 
Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek 
Capital Park Wilanów, Warszawa

8.09. 
Hamlet Adam Walny 
Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk

8-10.09. 
Ikebana Matylda Baczyńska 
Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów

8-10.09. 
Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak 
Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok

9.09.
Koniec Bartosz Mazurkiewicz 
9. Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy, Sala Cechu Rzemiosł Różnych, Krosno

9.09. 
Obrona Sokratesa Witold Kopeć 
Teatr Mały w Manufakturze, Łódź 
(pokaz przedpremierowy)

9-10.09. 
Ojciec Bóg Marcin Perchuć 
Teatr Polonia, Warszawa

10.09.
Las Angelika Pytel
9. Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy, Piwnica Pod Cieniami, Krosno

10.09. 
Gould Wariacje Adam Walny 
12. Festiwal Goldbergowski Kościół Św. Trójcy, Gdańsk

10.09. 
Wienia Łukasz Dąbrowski 
Sala Teatralna ODS „Malwa”, Ostrowiec

11.09. 
Jutro będzie za późno Aleksandra Lis 
1. Festiwal Konsekwencje Teatralne Teatr Boto, Sopot

12.09. 
Kontrabasista Jerzy Stuhr 
Festiwal „Muzyka na sczytach” Scena Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Zakopane 

13.09. 
Tam i z powrotem Patryk Pawelec 
Dom Kultury, Zamość

13.09. 
Potok Wojciech Jaworski 
Teatr w Oknie, Gdańsk

13-14.09. 
Las Angelika Pytel 
Scena na Świebockim, Wrocław

15.09. 
Zupa rybna w Odessie Sebastian Ryś 
Teatr Druga Strefa, Warszawa

15.09. 
Mianujom mie Hanka Grażyna Bułka 
Teatr Korez, Katowice

15.09. 
Przejrzystość pustki Monika Wachowicz 
Teatr A Part Galerii Sztuki Współczesnej BWA, Katowice

15.09. 
Witajcie/Welcome Aurora Lubos 
BWA Galeria Awangarda, Wrocław

15-17.09. 
Mój boski rozwód Izabela Brejtkop 
Scena Kameralna teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego, Radom

16.09. 
Kolega Mela Gibsona Mirosław Neinert 
Teatr Korez, Katowice

16.09. PREMIERA 
Obrona Sokratesa Witold Kopeć 
Fundacja „Prawda, Dobro, Piękno”, Lublin

16.09. 
Sprzedam Małgorzata Szczerbowska 
Festiwal Dolnośląskich Teatrów Offowych, Instytut im. Jerzego Grotowskiego, Wrocław

16.09. 
W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński 
Teatr Kamienica, Warszawa

16.09.
Supermenka Jowita Budnik 
Teatr Kamienica, Warszawa

16.09. 
Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

16.09. 
Press to reset the world: czyli rzeczy, których zazwyczaj nie robię w czwartki Helena Ganjalyan 
Teatr Tozrywki RZT Szymaszkowa, Zakopane

16.09. 
Śmieszny staruszek Krzysztof Gordon 
Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk

16.09. 
Ego te absolvo Hubert Kułacz 
Teatr Zamiast, Łódź

16-17.09. 
Cień Kamila Sammler 
Mała Scena Teatru im. Stefana Jaracza, Łódź

16-17.09. 
Mój boski rozwód Anna Demczuk 
Mała Scena im. Z. Kozienia Teatru im. Wandy Siemaszkowej, Przemyśl

17.09. 
Teatr jest kobietą Barbara Dziekan 
Scena SPATiF, Warszawa

17.09. 
Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak 
Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok

17-18.09.
Obrona Sokratesa Witold Kopeć 
Fundacja „Prawda, Dobro, Piękno”, Lublin

17-18.09. 
Sensualista Alisa Makarenko 
Studio Aktorskie STA, Poznań 
(spektakl taneczny)

18.09. 
Mamusiu, co to za ptaszek? Iga Jambor-Skuponiewicz 
Grand Hotel Stamary, Zakopane

18.09. 
Kalamarapaksa Caryl Swift 
Dzień św. Witkacego, Dom Kultury 13 Muz, Szczecin

18.09. 
Dziecko wie Weronika Krystek 
Teatr Kątem,  Ośrodek Kultury, Dzierżoniów

19.09. 
Rachela Jowita Budnik
(premiera telewizyjna), TVP Kultura, Warszawa

19.09. 
Jest jak jest Agnieszka Różańska 
Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk

19.09. 
Międzi mną a Tobą Laura Łącz 
Salonik Literacko-Artystyczny Biblioteki im. Jana Kasprowicza, Inowrocław

20-21.09. 
Hotel Babilon Aldona Jankowska 
Scena Kameralna Teatru Kwadrat, Warszawa

21.09. 
Więzy Marlena Niestrój 
Teatr A Part, Katowice

22.09. 
Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Teatr Polski Bielsko-Biała

22.09. 
Byłam wróbelkiem – sekrety Edith Piaf Elżbieta Okupska
Teatr Tańca i Tuchu Rozbark, Bytom

22.09. 
Feygele Tobias Herzberg 
Scena Malarnia Teatru Polskiego, Poznań

22.09. 
Z domu niewoli Elżbieta Lewak 
Festiwal „Herbertiada”  Regionalne Centrum Kultury im. Z. Herberta, Kołobrzeg

22-24.09. 
W progu Marian Opania 
Teatr Ateneum, Warszawa

22-24.09. 
Porno Edyta Łukaszewska 
Teatr Nowy, Poznań

23.09. 
Ciao Ciao Bambina Nicola Palladini 
Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty, Ruda Śląska

23.09. 
Duspasterz hipsterów Andrzej Konopka 
21. Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Tali, Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów

23.09. 
Wiera Gran Justyna Sieńczyłło 
Teatr Kamienica, Warszawa

23.09. 
Chamlet – monolog parodysty Michał Zieliński 
Och Teatr, Warszawa

23.09. 
Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak 
Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk

23.09. 
Woman Power, czyli Święta Hildegarda z Bingen Anna Rakowska 
Akademicki Ośrodek Incjatyw Artystycznych, Wrocław

23-24.09.
Mariacka 5 Elżbieta Okupska 
Teatr Roizrywki, Chorzów

24.09. 
Spagetti Poloneze Monoika Mariotti 
Teatr Syrena, Warszawa

24.09. 
Ciao Ciao Bambina Nicola Palladini 
Miejskie Centrum Kultury, Ruda Śląska

24.09. 
Być jak Charlie Chaplin Mateusz Deskiewicz 
Dom Kultury SM „Janowo”, Rumia

24.09. 
Żmija Dorota Stalińska 
Festiwal Łódź Miasto Kobiet, Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

24.09. 
MOMO Ewa Kubiak 
Poranek Teatralny, Park Tradycji, Siemianowice Śląskie

25.09. 
Jest jak jest Agnieszka Różańska 
Urząd Dzielnicy Bielany, Warzszawa

26.09. 
16 róż Katarzyna Anzorge
Festiwal Kultury i Sztuki (dla Osób Niewidomych)
Hotel Herman, Płock

26.09. 
Rachela Jowita Budnik 
Teatr Studio, Warszawa

26-27.09. 
Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Scena Studio Teatru Narodowego, Warszawa

27.09. 
5 rzeczy albo kilka twierdzeń o choreografii Marta Ziółek 
Awangarda BWA, Wrocław 
(performance)

27-28.09. 
Bar Pod Zdechłym Psem Dariusz Bereski 
Scena na Świebockim, Wrocław

27-30.09. 
Koncert życzeń Danuta Stenka 
TR, Warszawa

28.09. 
ORFEO’70: monoperformance Kamil Adamus 
Scena Kontrast Centrum Kultury, Sochaczew

29.09. 
Pewniak Sebastian Cybulski 
Old Timers Garage, Katowice

29.09. 
Mój boski rozwód Krystyna Podleska 
Samorządowy Ośrodek Kultury, Miękinia

29.09. 
ORFEO’70: monoperformance Kamil Adamus 
Tetar Przedmieście, Rzeszów

29-30.09. 
Mój boski rozwód Anna Demczuk 
Mała Scena im. Z. Kozienia Teatru im. Wandy Siemaszkowej, Przemyśl

29-30.09. 
Promieniowanie Ewa Wencel 
Scena Kameralna Teatru Kwadrat, Warszawa

29-30.09.
Mariacka 5 Elżbieta Okupska 
Teatr Roizrywki, Chorzów

30.09. PREMIERA 
Dance, pilgrim dance (I see America dancing) Kasia Wolińska 
Solo Projekt Plus … Studio Słodownia +3 Poznań 
(spektakl taneczny) 

30.09. PREMIERA 
Pharmakon (it radiates) Przemek Kamiński 
Solo Projekt Plus … Studio Słodownia +3 Poznań 
(spektakl taneczny)

30.09. 
Mowa ciała Ireneusz Krosny 
Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski

30.09. 
Być jak młody W. James Malcolm 
Teatr Lubuski, Zielona Góra

30.09. 
Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz 
Klub 105, Koszalin

30.09. 
Novecento Dominik Nowak 
Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk

30.09. 
Aszkenazy, menel z Łodzi Robert Latusek 
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

30.09. 
Mianujom mie Hanka Grażyna Bułka 
8. Metropolitalna Noc Teatrów, Teatr Korez, Katowice

30.09. 
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Hotel Narvil, Serock

 

Październik 2017 roku.

1,3-4. 10. 
Plama Anna Kramarczyk 
Teatr Lalek, Wroclaw

 

Listopad 2017 roku

13.11. 
Sekret Panny Kazimiery Beata Malczewska 
Teatr Loch Camelot, Kraków

16.11. PREMIERA 
multitude Marek Wojciech Kozak  
(solo taneczne) Akademia Sztuk Teatralnych – Wydział Teatru Tańca, Bytom

27.11. PREMIERA
Hamlet. Sen Borys Jaźnicki 
(teatr tańca) Instytut Teatralny, Warszawa

Grudzień 2017 roku.

1.12. 
Scenariusz dla nieistniejącego lecz możliwego aktora instrumentalnego Jan Peszek 
Teatr Szwalnia, Łódź

1.12. 
Cesarz – Redivivus Jolanta Olszewska 
Teatr D.O.M. Łódź

1.12. 
Porno Edyta Łukaszewska 
Teatr szekspirowski, Tydzień Węgierski, Gdańsk

1.12. 
Amor Omnia Vincit Rafał Domagała 
Miejskim Centrum Kultury, Skarżysko-Kamienna

1-2.12. 
Spowiedź chuligana Andrzej Grabowski 
Teatr Polonia, Warszawa

1-2.12.
Wanda Anita Jancia-Prokopowicz 
Teatr Polski, Bielsko-Biała

1-2.12. 
Bar pod zdechłym psem Dariusz Bereski 
Scena na Świebodzkim, Wrocław

1-3.12.
Oriana Fallaci. Chwila, w której umarłam Ewa Błaszczyk 
Teatr Studio, Warszawa

2.12.
Z Beniowskiego Krystyna Maksymowicz 
Teatr Rondo, Słupsk

2.12. 
Moja droga B. Małgorzata Bogdańska 
Teatr Druga Strefa, Warszawa

2.12. 
Kredyt zaufania Iza Kała 
Teatr KTO, Kraków

2.12. 
Scenariusz dla nieistniejącego, lecz możliwego aktora instrumantalnego Jan Peszek
3. Ogólnopolski Festiwal Rzemiosła Aktorskiego, Sala Widowiskowa Domu Kultury, Rawicz

2.12. 
Potok Wojciech Jaworski 
Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk

2.12. 
Złamane paznokcie. Rzecz o Marlenie Dietrich Anna Skubik 
Babskie Spotkania Kulturalne, Dom Kultury, Wieluń

2-3.12. 
Papieżyca Teresa Budzisz-Krzyżanowska 
Teatr Ateneum, Warszawa

2-3.12. 
Wieża z klocków Magdalena Myszkiewicz 
Teatr Współczesny, Szczecin

2-3.12. 
Bóg, ja i pieniądze Hanna Bieluszko 
Scena Miniatura Teatr im. Julisza Słowackiego, Kraków

2-5.12. 
Tancerka Barbara Lach 
Teatr Lalki i Aktora, Opole

3.12. 
Bardzo uważaj na… Barbara Dziekan 
Centrum Promocji Kultury, Warszawa

3.12. 
Scenariusz dla nieistniejącego lecz możliwego aktora instrumentalnego Jan Peszek 
Miejskie Centrum Kultury, Bydgoszcz

3.12. 
Bardzo uważaj na… Barbara Dziekan 
Centrum Promocji Kultury, Warszawa-Grochów

3.12. 
Biała bluzka Krystyna Janda
Nowohuckie Centrum Kultury, Kraków

3.12. 
MELT Helena Ganjalyan
1. Festiwal Konsekwencje Teatralne Teatr Boto, Sopot

3.12 
Kobieta pierwotna Hanna Śleszyńska 
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia (gościnnie)

3.12. 
Siedem nieb patriarchy Henocha Jerzy Łazewski 
Dział Sztuki Cerkiewnej Muzeum-Zamku, Łańcut

3.12. 
Pamiętnik liryczny Magda Zawadzka 
Reguły Wielkie, Warszawa (recital)

3-4.12. 
Wieża z klocków Magdalena Myszkiewicz 
Teatr Mały, Szczecin

4.12. 
Kalifornia. Nieśmiertelni Maciej Litkowski 
Festiwal 15. Fanaberie Teatralne, Teatr Dramatyczny, Wałbrzych

4.12. 
Mianujom mie Hanka Grażyna Bułka 
Teatr Korez, Katowice

4-5.12. 
Wychodząc od działania Maria Stokłosa 
Pracownia Duży Pokój, Warszawa

5-6.12. 
10 przykazań dla Kaliny Monika Bolly 
Scena Kameralna Teatru Polskiego, Wrocław

5-6.12. 
Aszkenazy menel z Łodzi Robert Latusek 
Scena Mała Teatru im. Stefana Jaracza, Łódź

6.12. 
Siedem nieb patriarchy Henocha Jerzy Łazewski 
Ośrodek Kultury / Centrum im. Ludwika Zamenhofa, Białystok

6.12. 
Diva Show Kamil Maćkowiak 
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

7.12. 
Tato nie wraca Agnieszka Przepiórska 
Teatr WARSawy, Warszawa

7.12. 
Tancerka Barbara Lach 
Teatr Lalki i Aktora, Opole

7.12. 
Przyj dziewczyno, przyj… Wioletta Komar 
Scena Teatralna Polskiego Radia Rzeszów

7.12. 
Maraton/Tren Paweł Palcat 
Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica

7.12. 
Różewiczogranie Wiesław Komasa 
14. Ogólnopolskie Spotkania z Monodramem O ZŁOTĄ PODKOWĘ PEGAZA, MOK, Suwałki

8.12. PREMIERA 
Jumpcore Paweł Sakowicz 
Maat Festival Ciało Norodowe 2017, Sala Widowiskowa Centrum Kultury, Lublin (solo dance performance)

8.12.
parasite now#1: biedny pokoik polskiej wyobraźni Anita Wach
Maat Festival Ciało Norodowe 2017, Sala Widowiskowa Centrum Kultury, Lublin (performance)

8.12. 
Nie lubię pana, Panie Fellini Małgorzata Bogdańska 
Teatr D.O.M., Łódź

8.12.
Ja i Mick Jagger, czyli małpy uciekły z wrzaskiem Magdalena Kostrubiec 
Scena Supernova, Kraków

8.12.
Po tamtej stronie Joanna Nadrowska 
Teatr na Plaży, Sopot (teatr tańca)

8.12.
Jak uprawiać, żeby wyszło Kalina Porazińska
Teatr na Plaży, Sopot (teatr tańca)

8.12. 
Siedem nieb patriarchy Henocha Jerzy Łazewski 
Wawerskie Centrum Kultury, Warszawa

8.12. 
Zbliżenia Magdalena Reiter 
Dada Fest, Sala Suwnicowa Klubu Żak, Gdańsk (teatr tańca)

8.12.  
Europa, Europa Małgorzata Sokołowska 
Teatr Rondo, Słupsk (gościnnie)

8-9.12. 
Marzenie Nataszy Agnieszka Skrzypczak 
Scena Kameralna Teatru im. Stefana Jaracza, Łódź

8-9.12. 
Hotel Babilon Aldona Jankowska 
Scena Kameralna Teatru Kwadrat, Warszawa

8-10.12. 
Mariacka 5 Elżbieta Okupska 
Teatr Rozrywki, Chorzów

9.12. 
Smaki i dotyki Krystyna Maksymowicz 
Sala Kina Osiedlowego, Trzcianka

9.12. 
Bon voyage Łukasz Sejnaj 
Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk

9.12. 
Chamlet – monolog parodysty Michał Zieliński 
Och-Cafe, Warszawa

9.12. 
Mamusiu, co to za ptaszek? Iga Jambor-Skupniewicz 
Akademickie Centrum Kultury Od Nowa, Toruń

9.12. 
Supermenka Jowita Budnik 
14. Ogólnopolskie Spotkania z Monodramem „O ZŁOTĄ PODKOWĘ PEGAZA”, Sala im. A. Wajdy, Ośrodek Kultury, Suwałki

9.12.
Wycieka ze mnie samo złoto Renata Piotrowska-Auffret 
Maat Festival Ciało Narodowe 2017, Centrum Kultury, Lublin

9-10.12. 
Rachatłukum Marcin Bosak 
Teatr Strudio, Warszawa

9-10. 12. 
Plama Anna Kramarczyk 
Teatr Lalek, Wroclaw

9-10.12. 
Tańczący z myślami Rafał Rutkowski 
Teatr WARSawy (gościnnie)

10.12. 
Madonny polskie Krystyna Wolańska 
Klub Aktora SPATiF, Warszawa

10.12. 
Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

10.12. 
Supermenka Jowita Budnik 
Teatr Kamienica, Warszawa

11.12. 
St. Nicholas Szymon Kuśmider 
Teatr Akt, Warszawa 
(pokaz przedpremierowy)

11.12. 
Ameryka przyjechała Veronika Korvin 
Teatr Studio, Warszawa

12.12. 
Plama Anna Kramarczyk 
Teatr Lalek, Wrocław

13.12. 
Danuta W. Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

13.12. 
Rachela Jowita Budnik 
Teatr Studio, Warszawa

13.12. 
Samospalenie Przemysław Bluszcz 
Scena na Dole Teatru Ateneum, Warszawa

13.12. 
Szał time Aleksandra Kowalczyk 
Scena „Wasza”, Warszawa

13-14.12.
Oriana Fallaci. Chwila, w której umarłam Ewa Błaszczyk 
Teatr Studio, Warszawa

14.12. 
To nie jest kraj dla wielkich ludzi Fafał Rutkowski 
Teatr WARSawy, Warszawa (gościnnie)

14.12. 
Szał time Aleksandra Kowalczyk 
Dzika Strona Wisły, Warszawa

14.12. 
Kołysanka dla Ofelii Elżbieta Lewak 
Scena Teatralna Polskiego Radia Rzeszów

14-15.12. 
W progu Marian Opania 
Teatr Ateneum, Warszawa

15.12. 
Samospalenie Przemysław Bluszcz 
Scena na Dole Teatru Ateneum, Warszawa

14-15.12. 
Bar pod zdechłym psem Dariusz Bereski 
Scena na Świebodzkim, Wrocław

15.12. PREMIERA 
Wycieka ze mnie samo złoto Renata Piotrowska-Auffret 
(teatr tańca) Teatr Nowy, Warszawa

15-17.12. 
Singielka Anna Guzik-Tylka 
Teatr Polski, Bielsko-Biała

15-17.12. 
Kalifornia. Nieśmiertelni Maciej Litkowski 
Teatr Współczesny, Szczecin

15-17.12. 
Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak 
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

16.12. 
Wycieka ze mnie samo złoto Renata Piotrowska-Auffret 
(teatr tańca) Teatr Nowy, Warszawa

16.12. 
Całe życie w dresach Justyna Tomczak-Boczko 
Scena na Piętre, Poznań

16.12. 
Supermenka Jowita Budnik
Teatr Kamienica, Warszawa

16.12.