Grudzień 2016 roku.

Monodram w Polsce e-InformacjeMonodram w Polsce
Grudzień 2016

31.12.
Brak repertuaru

30.12.
Cudzoziemka Joanna Stanecka
Teatr Mały Manufaktura, Łódź

30.12.
Mój Dzikus Justyna Sieńczyłło
Teatr Kamienica, Warszawa

30.12.
W progu Marian Opania
Teatr Ateneum, Warszawa

29.12.
Jedna kobieta w projekcie miłość Elżbieta Walczak
Klub Wilkowyje MCK, Tychy

29.12.
W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński
Teatr Kamienica, Warszawa

29.12.
W progu Marian Opania
Teatr Ateneum, Warszawa

29.12.
Ojciec polski Rafał Rutkowski
Scena Domu Środowisk Twórczych – Pałac Tomasza Zielińskiego, Kielce

28.12.
W progu Marian Opania
Teatr Ateneum, Warszawa

27.12.
Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

26.12.
Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

25.12.
Brak repertuaru

24.12. PREMIERA
W imię matki Viktorija Gorodeckaja
Teatr Polskiego Radia, PR 1
Warszawa
(słuchowisko)

23.12.
Brak repertuaru

22.12.
Porno Edyta Łukaszewska 
Teatr Nowy, Poznań

22.12.
Zgaga Dorota Stalińska
Dom Kultury, Kozienice

21.12. 
Papieżyca Teresa Budzisz-Krzyżanowska 
Teatr Ateneum, Warszawa

20.12. 
Papieżyca Teresa Budzisz-Krzyżanowska 
Teatr Ateneum, Warszawa

20.12.
Porno Edyta Łukaszewska 
Teatr Nowy, 
Poznań

19.12.
Marzenie Nataszy Anna Dudziak
Zespół Szkół nr 2, Lubartów

18.12. PREMIERA
Rozmowy z diabłem Marek Wrona
Teatr Witkacego na Scenie La Scandale Club, Zakopane

18.12. PREMIERA 
Być jak u siebie Aleksandra Kugacz 
Sala Centrum Inicjatyw Artystycznych, Wrocław

18.12. PREMIERA 
Faszystowska mać Piotr Rogaliński
Sala Centrum Inicjatyw Artystycznych, Wrocław

17.12.
Aszkenazy, menel z Łodzi Robert Latusek
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

17.12.
Chamlet Michał Zieliński
Teatr Och-Cafe, Warszawa

17.12.
Solarium Karolina Czarnecka
Dzika Strona Wisły, Warszawa
(one women musical)

17.12.
Supermenka Jowita Budnik
Teatr Kamienica, Warszawa

17.12.
Głodne dziecko Magdalena Dębicka
Teatr Baza, Warszawa

17.12.
Ojciec Polski Rafał Rutkowski
Teatr Polonia, Warszawa

16.12. PREMIERA
Aszkenazy, menel z Łodzi Robert Latusek
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

16.12.
Istnieję tylko w lustrzanym odbiciu Maxi Blaha (Austria)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, Rzeszów

16.12.
Solarium Karolina Czarnecka
Dzika Strona Wisły, Warszawa
(one women musical)

16.12.
Supermenka Jowita Budnik
Teatr Kamienica, Warszawa

16.12.
Nic nowego pod słońcem Sławomir Holland
Teatr Ateneum, Warszawa

16.12.
Spaghetti Poloneze Monika Mariotti
Teatr Syrena, Warszawa
(monodram muzyczny)

16.12.
Jedna kobieta w projekcie miłość Elżbieta Walczak
Scena Kamienica, Wrocław

16.12.
Danuta W. Krystyna Janda
Centrum Kultury, Tarnów

15.12.
Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek 
ZSP nr 2 i ZSP nr 3, Włoszczowa

14.12.
Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek
ZSP nr 2 i ZSP nr 3, Włoszczowa

14.12.
Istnieję tylko w lustrzanym odbiciu Maxi Blaha (Austria)
Uniwersytet Opole, Klub Studencki Kultury, Opole

13.12.
Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek
Gimnazjum nr 1 Społeczne Gimnazjum, Ostrowiec Świętokrzyski

13.12.
Istnieję tylko w lustrzanym odbiciu Maxi Blaha (Austria)
Scena na Piętrze, Poznań

13.12.
Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej Wojciech Tremiszewski
Klub Łaźnia, Radom

13.12.
Goła baba Joanna Szczepkowska
Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki, Ciechanów

13.12.
Shyrley Valentine Krystyna Janda
Ośrodek Kultury, Suwałki

12.12.
Aszkenazy, menel z Łodzi Robert Latusek
Centrum Kultury, Sieradz
(pokaz przedpremierowy)

12.12.
Istnieję tylko w lustrzanym odbiciu Maxi Blaha (Austria)
Teatr Ochoty, Warszawa

12.12.
Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek
Centrum Kultury i Promocji, Kraśnik

11.12.
Smażone zielone pomidory Elżbieta Czerwińska
ZASP, Warszawa
(spektakl i warsztaty Szczęśliwa Kobieta 50 plus)

11.12.
Czerń – odsłony TO-EN Butoh Company
Teatr w Oknie, Gdańsk
(spektakl tańca butoh)

11.12.
Zapiski oficera Armii Czerwonej
Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

11,12.
Smycz Bartosz Porczyk
Scena Kameralna Teatru Polskiego, Wrocław

11.12.
Madonny Polskie Krystyna Wolańska
Teatr Scena Warszawa

11.12.
Listy do Michaliny Izabela Noszczyk
Ogólnopolski Festiwal Rzemiosła Aktorskiego, Dom Kultury, Rawicz

11.12.
One mąż show Szymon Majewski
Teatr Och-Cafe, Warszawa

11.12.
Przeżyłem cud Jozef Bajnok (Słowacja)
13. Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Sala Kameralna SOK, Suwałki

11.12.
Pamiętnik Wendy Katarzyna Pawłowicz
13. Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Sala Kameralna SOK, Suwałki

11.12. 
Lekarz ogólny Jaroslav Janiček (Słowacja)
13. Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Sala Kameralna SOK, Suwałki

11.12.
Amor Omnia Vinci Rafał Domagała
13. Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Sala im. Andrzeja Wajdy SOK, Suwałki

11.12.
Marina Olga Belowa (Łotwa) 
13. Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Sala Kameralna SOK, Suwałki

10.12. PREMIERA
Per-sona Katarzyna Sitarz
(teatr tańca) Studio Słodownia +3, Stary Browar, Poznań

10.12.
Danuta W. Krystyna Janda
Centrum Kultury, Tarnów

10.12.
Goła baba Joanna Szczepkowska
NCK Ratusz Staromiejski, Gdańsk

10.12.
Czerń – odsłony TO-EN Butoh Company
Teatr w Oknie, Gdańsk
(spektakl tańca butoh)

10.12.
Zapiski oficera Armii Czerwonej
Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

9,11,12.
Smycz Bartosz Porczyk
Scena Kameralna Teatru Polskiego, Wrocław

10.12.
Pewniak Sebastian Cybulski
13. Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Sala Kameralna, SOK, Suwałki

10.12.
Skur-Wienia Łukasz Dąbrowski
13. Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Sala Kameralna, SOK, Suwałki

10.12.
Mamusiu, co to za ptaszek? Iga Jambor-Skupniewicz
13. Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Sala Kameralna, SOK, Suwałki

10.12.
Z mroku ciszy Stanisław Bożek
13. Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Sala Kameralna, SOK, Suwałki

10.12.
Matka Jolanta Juszkiewicz
13. Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”, Sala im. Andrzeja Wajdy SOK, Suwałki

9.12.PREMIERA
Czerń – odsłony TO-EN Butoh Company
Teatr w Oknie, Gdańsk
(gdańska premiera)

9.12.
Wo(ja)czek Michał Karczewski
10. Festiwal Plus Literatury, Dom Literatury, Łódź

9.12.
Mamusiu, co to za ptaszek? Iga Jambor-Skupniewicz
Barka Lemara, Bydgoszcz

9.12.
Dr Janusz Fak: Miastoterapia Oskar Hamerski
I Festiwal One Man Show PARANOJE 2016, Dzika Strona Wisły, Warszawa

9.12.
Goła baba Joanna Szczepkowska
Centrum Kultury, Węgorzewo

9.12.
Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

9.12.
Smycz Bartosz Porczyk
Scena Kameralna Teatru Polskiego, Wrocław

8.12.
Sam Przemysław Wasilkowski
Sala Teatru Laboratorium, Wrocław

8.12.
Żołnierz polski Rafał Rutkowski
I Festiwal One Man Show PARANOJE 2016, Dzika Strona Wisły, Warszawa

8.12.
Moja mama Janis Jolanta Litwin-Sarzyńska
Teatr Polonia, Warszawa
(spektakl muzyczny)

8.12.
Marzenie Nataszy Anna Dudziak
Gimnazjum, Ruda-Huta

8.12.
Nic nowego pod słońcem Sławomir Holland
Teatr Ateneum, Warszawa

7.12.
To nie jest kraj dla wielkich ludzi Rafał Rutkowski
I Festiwal One Man Show PARANOJE 2016, Dzika Strona Wisły, Warszawa

7.12.
Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek
Społeczne Gimnazjum (ul. Solec), Warszawa

7.12.
Plama Anna Kramarczyk
Teatr Lalek, Wrocław

6.12. PREMIERA
Szatan show – pilot Rafał Rutkowski
I Festiwal One Man Show PARANOJE 2016, Dzika Strona Wisły, Warszawa

6.12.
Plama Anna Kramarczyk
Teatr Lalek, Wrocław

5.12. PREMIERA
Goła baba Joanna Szczepkowska
Teatr Telewizji, 1 Program, Warszawa
(premiera telewizyjna)

5.12.
Kredyt zaufania Iza Kała
Klub Muzyczny Browar Polski, Szczecin

4.12.
Sól Maja Luxenberg-Łukowska
(performance) Pracownia Duży Pokój
Warszawa

4.12.
Ja i Beatrix Marek Sitarski
Scena Kameralna Teatru Lubuskiego, Zielona Góra

4.12.
Grubaska Izabela Noszczyk
Teatr Miejski, Leszno

4.12.
Lataj z Krystyną Krystyna Podleska
Ogólnopolski Festiwal Rzemiosła Aktorskiego, Dom Kultury, Rawicz

4.12.
Seks polski Rafał Rutkowski
I Festiwal One Man Show PARANOJE 2016, Dzika Strona Wisły, Warszawa

4.12.
Smażone zielone pomidory Elżbieta Czerwińska
ZASP, Warszawa
(spektakl i warsztatySzczęśliwa Kobieta 50 plus)

4.12.
Chamlet Michał Zieliński
Teatr Och-Cafe, Warszawa

4.12.
Całe życie w dresach Justyna Tomczak-Boczko
Republika Sztuki Tłusta Langusta, Poznań

4.12.
Wieczór w Teatrze Wielkim Anna Seniuk
Centrum Kultury, Piaseczno

4.12.
Plama Anna Kramarczyk
Teatr Lalek, Wrocław

3.12. PREMIERA
Grubaska Izabela Noszczyk
Teatr Miejski, Leszno

3.12. PREMIERA
Solarium Karolina Czarnecka
I Festiwal One Man Show PARANOJE 2016, Dzika Strona Wisły, Warszawa

3.12.
Sam Przemysław Wasilkowski
Studium Teatralne S/T na Scenie Lubelska 30/32, Warszawa

3.12.
Podróż do Buenos Aires Gabriela Muskała
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

3.12.
Mój boski rozwód Krystyna Podleska
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

3.12.
Rozkwaś Polaka Marcin Kwaśny
Teatr Kwadrat, Warszawa

3.12.
Sól Maja Luxenberg-Łukowska
(performance) Pracownia Duży Pokój,
Warszawa

3.12.
Ja i Beatrix Marek Sitarski
Scena Kameralna Teatru Lubuskiego, Zielona Góra

3.12.
Sekret Panny Kazimiery Beata Malczewska
Teatr Loch Camelot, Kraków

3.12.
One mąż show Szymon Majewski
Och-Teatr, Warszawa

3.12.
Hamlet Adam Walny
Białostocki Teatr Lalek
(gościnnie)

3.12.
Z domu niewoli Elżbieta Lewak
Polski Teatr Ludowy z Lwowa
Scena Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana, Warszawa

3.12.
Zapiski oficera Armii Czerwonej Edward Kiejzik
Studio Teatralne z Wilna na Scenie Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana, Warszawa

3.12.
Plama Anna Kramarczyk
Teatr Lalek, Wrocław

2.12. PREMIERA
Sam Przemysław Wasilkowski
Studium Teatralne S/T na Scenie Lubelska 30/32, Warszawa

2.12. PREMIERA
Sól Maja Luxenberg-Łukowska
(performance) Pracownia Duży Pokój,
Warszawa

2.12.
Zapiski oficera Armii Czerwonej Piotr Cyrwus
Scena Old Timers Garage, Katowice

2.12.
Zupa rybna w Odessie Sebastian Ryś
Teatr Druga Strefa, Warszawa

2.12.
Strategia (mimowolna reaktywacja) Leszek Bzdyl
Scena Tańca Teatru Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa

2.12.
Podróż do Buenos Aires Gabriela Muskała
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

2.12.
Rozkwaś Polaka Marcin Kwaśny
Teatr Kwadrat, Warszawa

2.12.
Mój boski rozwód Krystyna Podleska
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

2.12.
Ja i Beatrix Marek Sitarski
Scena Kameralna Teatru Lubuskiego, Zielona Góra

2.12.
Plama Anna Kramarczyk
Teatr Lalek, Wrocław

1.12.
Kobieta pierwotna Hanna Śleszyńska
Sala Koncertowa, Szczecin

1.12.
Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek
Zespół Szkół Gastronomicznych, Łódź

Dodaj komentarz