Wrzesień 2017

wrzesień 2017

1.09. 
Manifest Ziuta Zającówna 
Teatr Rondo, Słupsk

1.09. 
One mąż show Szymon Majewski 
4. Festiwal Krystyny Jandy Uzdrowisko Szczawno – Jedliny, Szczawno – Zdrój

2.09. PREMIERA 
Curko moja ogłoś to Magdalena Drab 
Teatr Zamiast, Łódź

3.09. 
Curko moja ogłoś to Magdalena Drab 
Teatr Zamiast, Łódź

2.09. 
Chamlet – monolog parodysty Michał Zieliński 
4. Festiwal Krystyny Jandy Uzdrowisko Szczawno – Jedliny, Szczawno – Zdrój

2.09. 
Ja jestem Żyd z Wesela Zbigniew Walerś 
Biblioteka Raczyńskich, Poznań 

2.09.  
Terreno en Venta Georgia Teatral 
15. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Pro Contra, Akademia Sztuki, Szczecin 

3.09. 
Ginczanka. Chodźmy stąd Ewa Dąbrowska 
Scena Kameralna im. Szymona Szurmieja, Teatru Żydowskiego, Warszawa 
(pokaz przedpremierowy)

3.09. 
Kamica 79 Marta Grygier 
15. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Pro Contra, Scena Malarnia Teatru Współczesnego, Szczecin

3.09. 
Spowiedź chuligana. Jesienin Andrzej Grabowski 
4. Festiwal Krystyny Jandy Uzdrowisko Szczawno – Jedliny, Szczawno – Zdrój

3-4.09. 
Kazio Sponge Show Anna Makowska-Kowalczyk 
Teatr Boto, Sopot

5.09. 
Ginczanka. Chodźmy stąd Ewa Dąbrowska 
Scena Kameralna im. Szymona Szurmieja, Teatru Żydowskiego, Warszawa 
(pokaz przedpremierowy)

6.09. 
O Kazuo Ohno Takao Kawaguchi 
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Kraków 
(spektakl butoh)

7.09. 
Grubaska Izabela Noszczyk 
Teatr Lubuski, Zielona Góra

7.09. 
Ego te absolvo Hubert Kułacz 
Teatr Zamiast, Łódź

8.09. 
Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek 
Capital Park Wilanów, Warszawa

8.09. 
Hamlet Adam Walny 
Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk

8-10.09. 
Ikebana Matylda Baczyńska 
Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów

8-10.09. 
Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak 
Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok

9.09.
Koniec Bartosz Mazurkiewicz 
9. Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy, Sala Cechu Rzemiosł Różnych, Krosno

9.09. 
Obrona Sokratesa Witold Kopeć 
Teatr Mały w Manufakturze, Łódź 
(pokaz przedpremierowy)

9-10.09. 
Ojciec Bóg Marcin Perchuć 
Teatr Polonia, Warszawa

10.09.
Las Angelika Pytel
9. Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy, Piwnica Pod Cieniami, Krosno

10.09. 
Gould Wariacje Adam Walny 
12. Festiwal Goldbergowski Kościół Św. Trójcy, Gdańsk

10.09. 
Wienia Łukasz Dąbrowski 
Sala Teatralna ODS „Malwa”, Ostrowiec

11.09. 
Jutro będzie za późno Aleksandra Lis 
1. Festiwal Konsekwencje Teatralne Teatr Boto, Sopot

12.09. 
Kontrabasista Jerzy Stuhr 
Festiwal „Muzyka na sczytach” Scena Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Zakopane 

13.09. 
Tam i z powrotem Patryk Pawelec 
Dom Kultury, Zamość

13.09. 
Potok Wojciech Jaworski 
Teatr w Oknie, Gdańsk

13-14.09. 
Las Angelika Pytel 
Scena na Świebockim, Wrocław

15.09. 
Zupa rybna w Odessie Sebastian Ryś 
Teatr Druga Strefa, Warszawa

15.09. 
Mianujom mie Hanka Grażyna Bułka 
Teatr Korez, Katowice

15.09. 
Przejrzystość pustki Monika Wachowicz 
Teatr A Part Galerii Sztuki Współczesnej BWA, Katowice

15.09. 
Witajcie/Welcome Aurora Lubos 
BWA Galeria Awangarda, Wrocław

15-17.09. 
Mój boski rozwód Izabela Brejtkop 
Scena Kameralna teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego, Radom

16.09. 
Kolega Mela Gibsona Mirosław Neinert 
Teatr Korez, Katowice

16.09. PREMIERA 
Obrona Sokratesa Witold Kopeć 
Fundacja „Prawda, Dobro, Piękno”, Lublin

16.09. 
Sprzedam Małgorzata Szczerbowska 
Festiwal Dolnośląskich Teatrów Offowych, Instytut im. Jerzego Grotowskiego, Wrocław

16.09. 
W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński 
Teatr Kamienica, Warszawa

16.09.
Supermenka Jowita Budnik 
Teatr Kamienica, Warszawa

16.09. 
Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

16.09. 
Press to reset the world: czyli rzeczy, których zazwyczaj nie robię w czwartki Helena Ganjalyan 
Teatr Tozrywki RZT Szymaszkowa, Zakopane

16.09. 
Śmieszny staruszek Krzysztof Gordon 
Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk

16.09. 
Ego te absolvo Hubert Kułacz 
Teatr Zamiast, Łódź

16-17.09. 
Cień Kamila Sammler 
Mała Scena Teatru im. Stefana Jaracza, Łódź

16-17.09. 
Mój boski rozwód Anna Demczuk 
Mała Scena im. Z. Kozienia Teatru im. Wandy Siemaszkowej, Przemyśl

17.09. 
Teatr jest kobietą Barbara Dziekan 
Scena SPATiF, Warszawa

17.09. 
Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak 
Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok

17-18.09.
Obrona Sokratesa Witold Kopeć 
Fundacja „Prawda, Dobro, Piękno”, Lublin

17-18.09. 
Sensualista Alisa Makarenko 
Studio Aktorskie STA, Poznań 
(spektakl taneczny)

18.09. 
Mamusiu, co to za ptaszek? Iga Jambor-Skuponiewicz 
Grand Hotel Stamary, Zakopane

18.09. 
Kalamarapaksa Caryl Swift 
Dzień św. Witkacego, Dom Kultury 13 Muz, Szczecin

18.09. 
Dziecko wie Weronika Krystek 
Teatr Kątem,  Ośrodek Kultury, Dzierżoniów

19.09.
Rachela Jowita Budnik
(premiera telewizyjna), TVP Kultura, Warszawa

19.09. 
Jest jak jest Agnieszka Różańska 
Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk

19.09. 
Międzi mną a Tobą Laura Łącz 
Salonik Literacko-Artystyczny Biblioteki im. Jana Kasprowicza, Inowrocław

20-21.09. 
Hotel Babilon Aldona Jankowska 
Scena Kameralna Teatru Kwadrat, Warszawa

21.09. 
Więzy Marlena Niestrój 
Teatr A Part, Katowice

22.09. 
Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Teatr Polski Bielsko-Biała

22.09. 
Byłam wróbelkiem – sekrety Edith Piaf Elżbieta Okupska
Teatr Tańca i Tuchu Rozbark, Bytom

22.09. 
Feygele Tobias Herzberg 
Scena Malarnia Teatru Polskiego, Poznań

22.09. 
Z domu niewoli Elżbieta Lewak 
Festiwal „Herbertiada”  Regionalne Centrum Kultury im. Z. Herberta, Kołobrzeg

22-24.09. 
W progu Marian Opania 
Teatr Ateneum, Warszawa

22-24.09. 
Porno Edyta Łukaszewska 
Teatr Nowy, Poznań

23.09. 
Ciao Ciao Bambina Nicola Palladini 
Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty, Ruda Śląska

23.09. 
Duspasterz hipsterów Andrzej Konopka 
21. Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Tali, Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów

23.09. 
Wiera Gran Justyna Sieńczyłło 
Teatr Kamienica, Warszawa

23.09. 
Chamlet – monolog parodysty Michał Zieliński 
Och Teatr, Warszawa

23.09. 
Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak 
Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk

23.09. 
Woman Power, czyli Święta Hildegarda z Bingen Anna Rakowska 
Akademicki Ośrodek Incjatyw Artystycznych, Wrocław

23-24.09.
Mariacka 5 Elżbieta Okupska 
Teatr Roizrywki, Chorzów

24.09. 
Spagetti Poloneze Monoika Mariotti 
Teatr Syrena, Warszawa

24.09. 
Ciao Ciao Bambina Nicola Palladini 
Miejskie Centrum Kultury, Ruda Śląska

24.09. 
Być jak Charlie Chaplin Mateusz Deskiewicz 
Dom Kultury SM „Janowo”, Rumia

24.09. 
Żmija Dorota Stalińska 
Festiwal Łódź Miasto Kobiet, Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

24.09. 
MOMO Ewa Kubiak
Poranek Teatralny, Park Tradycji, Siemianowice Śląskie

25.09. 
Jest jak jest Agnieszka Różańska 
Urząd Dzielnicy Bielany, Warzszawa

26.09. 
16 róż Katarzyna Anzorge
Festiwal Kultury i Sztuki (dla Osób Niewidomych)
Hotel Herman, Płock

26.09. 
Rachela Jowita Budnik 
Teatr Studio, Warszawa

26-27.09. 
Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Scena Studio Teatru Narodowego, Warszawa

27.09. 
5 rzeczy albo kilka twierdzeń o choreografii Marta Ziółek 
Awangarda BWA, Wrocław 
(performance)

27-28.09. 
Bar Pod Zdechłym Psem Dariusz Bereski 
Scena na Świebockim, Wrocław

27-30.09. 
Koncert życzeń Danuta Stenka 
TR, Warszawa

28.09. 
ORFEO’70: monoperformance Kamil Adamus 
Scena Kontrast Centrum Kultury, Sochaczew

29.09. 
Pewniak Sebastian Cybulski 
Old Timers Garage, Katowice

29.09. 
Mój boski rozwód Krystyna Podleska 
Samorządowy Ośrodek Kultury, Miękinia

29.09. 
ORFEO’70: monoperformance Kamil Adamus 
Tetar Przedmieście, Rzeszów

29-30.09. 
Mój boski rozwód Anna Demczuk 
Mała Scena im. Z. Kozienia Teatru im. Wandy Siemaszkowej, Przemyśl

29-30.09. 
Promieniowanie Ewa Wencel 
Scena Kameralna Teatru Kwadrat, Warszawa

29-30.09.
Mariacka 5 Elżbieta Okupska 
Teatr Roizrywki, Chorzów

30.09. PREMIERA 
Dance, pilgrim dance (I see America dancing) Kasia Wolińska 
Solo Projekt Plus … Studio Słodownia +3 Poznań 
(spektakl taneczny) 

30.09. PREMIERA 
Pharmakon (it radiates) Przemek Kamiński 
Solo Projekt Plus … Studio Słodownia +3 Poznań 
(spektakl taneczny)

30.09. 
Mowa ciała Ireneusz Krosny 
Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski

30.09. 
Być jak młody W. James Malcolm 
Teatr Lubuski, Zielona Góra

30.09. 
Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz 
Klub 105, Koszalin

30.09. 
Novecento Dominik Nowak 
Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk

30.09. 
Aszkenazy, menel z Łodzi Robert Latusek 
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

30.09. 
Mianujom mie Hanka Grażyna Bułka 
8. Metropolitalna Noc Teatrów, Teatr Korez, Katowice

30.09. 
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Hotel Narvil, Serock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *